Skocz do zawartości

Panavia Tornado IDS - Italeri - 1:48


Kiub

Rekomendowane odpowiedzi

Kiub żartował:P Nic wielkiego się nie stało. Doprowadzi model do końca i żyli długo i szczęśliwie! Na pewno zobaczycie go w galerii i będzie git model!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhhh ten reggy.Sorki za zamieszanie ale moja wnęka przednia uległa zniszczeniu i nie wiedziałem jak sobie dać z nią rade i jak ja odbudować.Ale Piotrek namówił mnie na podjecie sie tego trudnego zadania.Doradził mi też w paru innych rzeczach.Tak więc model zostanie ukończony.

Dzięki reggy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhhh ten reggy.Sorki za zamieszanie ale moja wnęka przednia uległa zniszczeniu i nie wiedziałem jak sobie dać z nią rade i jak ja odbudować.Ale Piotrek namówił mnie na podjecie sie tego trudnego zadania.Doradził mi też w paru innych rzeczach.Tak więc model zostanie ukończony.

Dzięki reggy!!!

 

Czyli wszystko idzie ku końcowi w jak najlepszej postaci...

 

 

Kiub- trochę pracy jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Trzymam za Ciebie kciuki kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Prace powoli idą do przodu.Dzisiaj wykonałem wash (pierwszy w karierze modelarskiej) całego kokpitu jak mi to zasugerował reggy.

A teraz fotki.

Fotel pilota.

DSCF0807.jpg

DSCF0808.jpg

DSCF0813.jpg

A tu gotowy już kokpit.

DSCF0815.jpg

DSCF0816.jpg

DSCF0818.jpg

DSCF0819.jpg

DSCF0820.jpg

DSCF0821.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko! Wygląda to naprawdę schludnie, a przy tym widać światłocień i drobną eksploatację - naprawdę możesz być z siebie i pierwszego swojego wash'u zadowolony - nie że to mówię bo sam to tak sugerowałem - ale naprawdę jest ładnie, lepiej niż się spodziewałem!

Szacuneczek!

Przy okazji - żadnych nieprzyjemnych doświadczeń z washem? Nie schodziła nigdzie farba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich.Prace idą powoli ale do przodu.Mam już sklejoną i częściowo wyszlifowana przednia cześć mojej suszarki.Pracuję też nad tylnimi wnękami podwozia.Jedna jest już gotowa i wklejona na miejsce druga czeka na poprawki.Sklejone mam też skrzydła.

DSCF0834.jpg

 

Wnęka przednia zrobiona prze zemnie ponieważ oryginalna uległa zniszczeniu.

DSCF0835.jpg

 

Tylnia wnęka.

DSCF0830.jpg

DSCF0829.jpg

 

A tu już na miejscu.

DSCF0833.jpg

 

Prace poszły sporo do przodu.Teraz to chociaż trochę przypomina suszarkę.Sklejone są już dwie części kadłuba, wnęki są na miejscu, skrzydła i stateczniki maja pogłębione linie podziału.Teraz czeka mnie szpachlowanie i szlifowanie.A o to fotki.

DSCF0859.jpg

DSCF0860.jpg

DSCF0861.jpg

DSCF0862.jpg

 

Pozdrawiam i życzę miłego oglądania i komentowania!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.