Jump to content

VI Wystawa i Konkurs Modelarski Mińsk Mazowiecki 22-23.02.2020


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kategorie zostaną takie jakie są , natomiast  "W zależności od liczby modeli organizatorzy dopuszczają możliwość łączenia lub rozdzielania klas startowych i kategorii wiekowych."zrobiliśmy już to paro

To ja dorzucam i "sprawdzam"

To co? robimy wystawę "garbusów"? 😉

Posted Images

LISTA NAGRODZONYCH
VI WYSTAWY MODELARSKIEJ MIŃSK MAZOWIECKI 22-23.02.2020r.
JUNIOR  PLASTIK
l.p Nazwa modelu Imię i nazwisko
1. samoloty tłokowe skala 1:72 i mniejsze
  Michał Nowok P2L 23 B KARAŚ
  Damian Felisiak PZL.P.11
  Jarosław Zawistowski Hurricane Mk I
2. samoloty tłokowe skala1:48 i większe
  JAN ŁABĘCKI NAKAJIMA KI-84 HAYATE
  Wiktor Dulnikowski Lublin
  Karol Błażowski HELLCAT MK.2
3. samoloty odrzutowe skala 1/72 i mniejsze
  PIOTR KIERECKI F16 M1U 'SOLO DISPLAY'
  MARCIN KROPACZEWSKI F-104G STARFIGHTER
  Gleb Panfilov Su-27KUB
4. samoloty odrzutowe skala 1/48 i większe
  KAcper Aponowicz Messerschmitt 262 a1 ''schwalbe''
5.śmigłowce
  Gleb Panfilov Ka-50
  Krzysztof Jonczak UH-1D
  Szymon Wolak Kamov Ka50
6. pojazdy wojskowe gąsienicowe oraz kołowe skala 1:72 i mniejsze
  Tymoteusz Leszczyński MAZ-537
  Arkadiusz Sobczak king tiger
  Jakub Ołdak 40/43 ZRINYI
7.pojazdy gąsienicowe oraz kołowe skala 1:35 i większe
  Tymoteusz Leszczyński BRDM-2
  JAN ŁABĘCKI T-62A "MEDINA"
  Arkadiusz Sobczak 666 white
8.pojazdy wojskowe gąsienicowe oraz kołowe 1:48
  Tymoteusz Lesczyński KW-2
9.Artyleria bez napędu, wszystkie skale
  Kacper Skuba  skoda 100mm vz 14 Howitzer
  Arkadiusz Sobczak Armata 122mm
  Arkadiusz Fiszer PAK 343
10.dioramy wszystkie skale
  Jakub Ołdak JUŻ PO SŁUŻBIE
  Arkadiusz Sobczak Churchill w akcji
11. pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie
  MICHAŁ OSIŃSKI SCANIA R620 TRAILER 50TH ANNIVERSARY ITALERI
  Arkadiusz Fiszer Honda CB 750
12.figurki
  Gleb Panfilov King's blood
  Tymoteusz Leszczyński STALKER
13.Popiersia
  Olivia Jakubiec Druid
14.Statki i okręty 
  IGOR WIŚNIEWSKI NUCLEAR CARRIER USS ENTERPRISE
15.Figurki SF
  Jakub Ołdak VEX MACHINATOR ARCH-LORD DISCORDANT
  Olivia Jakubiec Wampiressa
16.Pojazdy SF
  Jarosław Zawistowski ARC-170 Starfighter
  Jakub Ołdak NABOO STAR FIGHTER
17.wszystko inne 
  Jarosław Zawistowski Egg Plane F-86 Sabre
JUNIOR KARTON
18. samoloty  tłokowe wszystkie skale
  Damian Wolański Hawker Hurricane Mk.II "Lusia"
19.Samoloty odrzutowe wszystkie skale
  Damian Wolański Fieseler Fi 103
20.śmigłowce wszystkie skale 
1 Alicja Hryniewiecka Śmigłowiec pogotowania ratunkowego
21.pojazdy wojskowe gąsienicowe wszystkie skale
  Joanna Wantowska T-34
  Damian Wolański Type 98 Ke-Ni
  Szymon Nienałtowski KW-2
22.pojazdy wojskowe kołowe wszystkie skale
  Franciszek Ogarek Samochód TARPAN HONKER
  Mateusz Święcicki Humvee
23.dioramy, budowle wszystkie skale
  Joanna Wantowska Ratusz w Opalenicy
  Mateusz Tomczuk Kościół Mariacki
  Vakaris Rudys Latarnis morska w Nidzie
24. pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie skale
  Paulius Trakšelis MAN TGS 28.320
  Michał Błażewicz VOLVO 240 (244) 1986-93
  Liutauras Grigonis BMW M1 (E26) "Procar"
25.figurki
26.modele statków i okrętów
  Dorian Pomorski Whitered and Mangle
  Hanna Kuna Sowa
27.modele kolejowe
  Marta Stupina Pociag "Px8" towarowy
  Artur Żarski Parowóz TKT4877
28.INNE
  Bartłomiej Tomczuk Meteor 2
  Joanna Wantowska Meteor 2 nr 10
  Maciej Chmielewski Statek Kosmiczny Arsen-7
SENIOR PLASTIK
29.  samoloty tłokowe skala 1:72 i mniejsze
  Nikolajs Negeriss Santa Cruz
  Bartłomiej Stawski Jak-1b
  Adam Miller FW-190 D-9
30.samoloty tłokowe skala1:48 i większe
  Artur Bajor Douglas TBD-1 Devastator
  DARIUSZ SOMMERFELD POLIKARPOW R-5
  Nikolajs Negeriss A5M4 Matsuo Hagiri
31.  samoloty odrzutowe  skala 1:72 i mniejsze
  Nikolajs Negeriss F-86D Sabre Dog
  Robert Pietrgała F-105D-6-RE Thunderschief
  Marcin Kołpa F/A-18D Hornet "Wild Weasel"
32. samoloty odrzutowe skala1:48 i większe
  PAWEŁ SIEMASZKO AV-8B HARRIER II PLUS
  Konrad Góra F-15C MSIP II
  Andrzej Ligocki SU-27 UBM1
32a. Samoloty  skala 1:32
  Marin Chruścielewski Gotha UWD
  Rafał Dąbrowski KI-84
  Andrzej Ligocki PZL P.11c
32b. Samoloty cywilne
  Tomasz Burakowski Boeing 737-400 80 lat PLL LOT
  PAWEŁ NIEBOREK A340-300 AUSTRIAN AIRLINES
  Robert Zubrzycki Antonow An-12B
33.  Śmigłowce  skala 1:72 i mniejsze
  Grzegorz Kogut MI-8 MTV-1 ''Błękitek''
  Robert Pietrgała Mi14Pł
  Michalecki Mateusz MI17
34.Śmigłowce skala 1:48 i większe
  Marcin Komosa MI2
  PAWEŁ SIEMASZKO BELL UH-1H HUEY
  Rafał Dąbrowski AH-64D APACHE
35. pojazdy wojskowe gąsienicowe skala 1:72 i mniejsze
  Rafał Kubić Pz.Kpfw III Ausf.D
  Adam Miller IS-2
  GRZEGORZ SZKLARCZYK CHI-HE
  Rafał Barański T-40
36. pojazdy wojskowe gąsienicowe skala 1:35 i większe
  Grzegorz Szklarczyk King Tiger Anneliese
  Rafał Kubić BMR-1
  Michał Wójtowicz T-34/D-30
  Piotr Prezpióra TIRAN 4
  Mateusz Dziwisz Kleiner Panzerbefehlswagen
37.pojazdy wojskowe gąsienicowe i kołowe skala 1:48
  Michał Jakś Humber Mk.IV
  Piotr Andrejuk Tiger I Ausf.H2
  Adam Miller SU-152
38. pojazdy wojskowe kołowe skala 1:72 i mniejsze
  JAKUB ŁAGÓDKA POLSKI FIAT 508/III AMBULANS
  Bartłomiej Stawski WR-40 Langusta
  PIOTR MOSTOWIAK DANA
39. pojazdy wojskowe kołowe skala 1:35 i większe
  Andrzej Godlewski TRANSPORTER RENALTFU + czołg FT17
  Bernard Tomasik Chevrolet SAS
  Paweł Koseda GAZ-69(M)
40. Artyleria bez napędu , wszystkie skale
  JAKUB ŁAGÓDKA 37MM FLAK 43
  Oleg Czesnokow Flak 36
41. dioramy wszystkie skale 
  Michał tafil Under attack
  Andrzej Godlewski W drodze na front 1920
  Tomasz Czajkowski COSTAL TANKER
42. pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie skale
  Oleg Czesnokow ZiŁ 131
  IRENEUSZ MIKUCKI OPEL ASTRA V8 Coupe
  Paweł Koseda ZIŁ-131 WARSZTAT
43. figurki
  Wojciech Botwiński Templariusz 2
  LEONIDS KOMAROVS Tu mea sola sosium
  Grzegorz Szklarczyk Wartownik z Westerplatte
44.popiersia
  Stanisław Jabłoński Angol
  LEONIDS KOMAROVS Old Crow
  Oleg Czesnokow Anti robot squad segment
45.OP- statki i okręty skala 1:350 i większe
  LESZEK BIEŁOKOZOWICZ SANTA MARIA
  Filip Andrejuk Yukikaze
46.statki i okręty skala 1:349 i mniejsze
  Filip Andrejuk Bismarck
  Dariusz CZYŻEWSKI Mikasa
  Dawid Lorek SCHANHORST
47. figurki SF, Fantasy
  LEONIDS KOMAROVS THE ORK
  Rafał Kubić RGM-79C
  Tomasz Tran Thanh Harley Quinn
48.pojazdy SF, Fantasy
  Wojciech Mateja Haunebu
49. wszystko inne 
  IRENEUSZ MIKUCKI Radar z MIG-23 MF
  PAWEŁ SIEMASZKO cORCsair
1 BLITZA-BOMMER ALBERT BAKUŁA
SENIOR KARTON
50. samoloty tłokowe wszystkie skale jednosilnikowe
  Mariusz Borek HAWKER HURRICANE
  Przemysław Żurawski SHORT TUCANO
  TADEUSZ GAWRON SPITFIRE DCM XXX
  Dariusz Fabian WESTLAND LYSANDER MK III A
51. samoloty odrzutowe  wszystkie skale
  Mariusz Borek MIG 29
  Tomasz Bąk SBLIM 2
  Robert Kołodziejski F-16 C Block 52+
  Jakub Bratkowski F-84E Thunderjet
52. śmigłowce
  Krzysztof Zarębski Mi-24D HIND
  Tomasz Bąk H13C SIOUX
53. pojazdy wojskowe gąsienicowe wszystkie skale
  Michał Rafalski Liberty MK VIII
  PAWEŁ RODZOCH Sherman III (M4A2)
  Aleksandr Nikitin T 70M
  Krzysztof Gliwa TKS
54. pojazdy wojskowe kołowe  wszystkie skale
  Bernard Tomasik SS-1C SCUD B
  CEZARY BŁAŻEJCZYK 9A52-2 SMERCH
  Michał Rafalski Sumida type 2593
55. dioramy wszystkie skale
  Dariusz Fabian BARBAKAN
  Evaldas Venckauskas Dresden Frauenkirche
  Monika Kużdżał KATEDRA FROMBORK
  Piotr Kozłowski Dworzec kolejowy Carski Bielsk Podlaski
56.pojazdy cywilne osobowe, ciężarowe, techniczne, motocykle wszystkie skale
  Tomasz Bąk STAR 660
57. figurki
  Piotr Kozłowski Galion, Zemsta Królowej Anny
  Evaldas Venckauskas Centurion Proximus
58.statki i okrety
  MIROSŁAW STAWIAK HMS LONDON
  TOMASZ GUZ NORTH CAROLINA
  Dariusz Fabian USS WEST VIRGINIA
  Robert Kruczkowski Krążownik pancerny Rossija
58a.modele statków i okrętów żaglowce
  Vidmantas Tirva Dar Mlodziezy
  Tomasz Weremko SAO GABRIEL
  Tomasz Król ORP Iskra
59.modele kolejowe
  Marcin Dąbrowski TKh Ferrum
  Krzysztof Gliwa Zestaw drezyn pociągu pzncernego
  Marcin Jakubiec Cysterna 201Ra
60.wszystko inne 
  Tomasz Bąk T-47
  Mariusz Kużdżał R-7 SPUTNIK
  Krzysztof Gliwa Bofors wz.36 p.panc
 
Od modelarzy RC Mińsk maz. za najładniejszy model samolotu w barwach polskich 
  Rafał Dąbrowski SU-22M4
od QWKAK za najlepszy model kartonowy
  Tomasz Bąk  Lim 2
za najfajniejszy model juniora od Modelandia Czarna Białostocka
  Joanna Wantowska Ratusz w Opalenicy
Od klubu Modelarskiego COMBAT Puchar Combatanta
  Andrzej Godlewski TRANSPORTER RENALTFU + czołg FT17
GRAND PRIX Bielska Strefa Modelarska 
  PAWEŁ NIEBOREK A340-300 AUSTRIAN AIRLINES
"Mamy pociąg do tego modelu"od Kartonowa Kolej  za najfajniejszy kartonowy model kolejowy imprezy
  Piotr Kozłowski  Dworzec kolejowy Carski Bielsk Podlaski
od IPMS  Warszawa
  Tymoteusz Leszczyński  Chwat
Od IPMS Polska
  Mikołaj Pitera Cromwell
od firmy Kosbud za najładniejszy model kartonowy
   Piotr Kozłowski   Dworzec kolejowy Carski Bielsk Podlaski
od Modelarzy Kieleckich
  Rafał Dąbrowski KI-84
od Orange Polska S.A. Salon Mińsk Mazowiecki ul.Warszawska 111 za najładniejsze popiersie
  Stanisław Jabłoński Angol
Od klubu modelarskiego " Sęp" Mińsk Mazowiecki
1 Michał Wojtczak s
2 Rafał Barański l
3 Robert Kruczkowski l
4 Marin Chruścielewski s
5 Tomasz Bień l
6 Andrzej Ligocki l
7 Bernard Tomasik s
8 Marcin Dąbrowski l
9 Vidmantas Tirva l
80 rocznica Bitwy o Anglię
  Tomasz PEST Bf 109 E-4, 8./JG 53, Francja, wrzesień 1940 r.
100 rocznica Bitwy Warszawskiej ( wojna polsko-bolszewicka)
  Przemysław Litewka Ansaldo A.1 Balilla
Puchar z-cy Prezesa Zarządu  za najładniejszy model kartonowy
  MIROSŁAW STAWIAK HMS LONDON
Puchar z-cy Prezesa Zarządu za najładniejszy model plastikowy
  Michał Tafil Lawcia 3RO
Puchar Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki Marcina Jakubowskiego                                       GRAND PRIX PUBLICZNOŚCI
  Antoni Dobrzyński Ostrzał ukradzionego przez Niemców czołgu
Puchar Prezesa Zarządu                                                                                                                                            GRAND PRIX
  TOMASZ GUZ NORTH CAROLINA
Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich,

mimo, że czytam to forum od pary lat i staram się coś podpatrywać, stosować u siebie,

to jest mój pierwszy post :).

Byłem w Mińsku, zaskoczyła mnie ilość modeli. Mam nadzieję, że za rok będą dwie takie sale.

Porobiłem trochę zdjęć dla siebie, link poniżej

https://photos.app.goo.gl/yYmBuk8jpXaEGpzF8

 

Sławek

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.