Skocz do zawartości

Wamod Level high thinner


push-up78

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, MayonesEXG7 napisał:

Żartem-dekiel kapsla Namysłów. Teorie molekularne farby dobre🤣.

Wielka prośba. Czy mógłbyś w swoich wypowiedziach posługiwać się poprawną polszczyzną? Tzn. pełnymi zdaniami, zamiast zbitkami niepowiązanych słów? Bez urazy, ale ja to odbieram jako lekceważenie odbiorców.

Edytowane przez HKK
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, HKK napisał:

Wielka prośba. Czy mógłbyś w swoich wypowiedziach posługiwać się poprawną polszczyzną? Tzn. pełnymi zdaniami, zamiast zbitkami niepowiązanych słów? Bez urazy, ale ja to odbieram jako lekceważenie odbiorców.

Przyłączam się do prośby

Edytowane przez PawelR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HKK włącz na luz, bo nie widzę, abym kogoś tu lekceważył. Bez przesady.

 

Wydaję mi się, że tutaj jakbym  z byłymi emerytowanymi wojskowymi w konwersację się udzielał(bez obrazy,myślę to stwierdzę)-tym którym nic nie pasuję albo "modeling " traktował jak religię. Więcej dystansu, w tych ciężkich czasach.

To, że poniosła mnie fantazja, bo nie wstydzę się takich "dorosłych wygłupów" wstawiając, kapsel od piwa- robiąc z niej czapkę, pod zbiornik grawitacyjny- do aerografu.. nie widzę, w tym nic z lekceważenia "Was" użytkowników forum- musicie się do tego przyzwyczaić- widocznie mam humor do mojego amatorskiego modelarska, które jest na takim poziomie a nie innym. Panom wyżej- jakoś nie zasmucił post-twierdząc, że to magnetyzer itp no halo!!

 

Miłego wieczoru .

Edytowane przez MayonesEXG7
  • Like 1
  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MayonesEXG7 napisał:

HKK włącz na luz, bo nie widzę, abym kogoś tu lekceważył. Bez przesady.

Widzę, że nie zrozumiałeś, więc pozwól, że wytłumaczę. Nie chodzi o to co i jak sklejasz ani to co pokazujesz na zdjęciach. Nikt nie ma też pretensji o żarty czy wygłupy (bez względu na ich poziom) o ile są cenzuralne.

Chodzi o niedbały, niepoprawny i niezrozumiały styl którym się posługujesz. Stosowanie dziwnych skrótów myślowych i nie zwracania uwagi na interpuknkcję. Czytam Twoje posty i muszę się gimnastykować aby zrozumieć, o co Ci chodzi. Nie tylko ja. Jeśli takimi problemami sie nie przejmujesz, to właśnie jest lekceważenie innych.

W dniu 31.01.2022 o 21:27, MayonesEXG7 napisał:

Żartem-dekiel kapsla Namysłów. Teorie molekularne farby dobre🤣

Po dłuższym namyśle, mogę przełożyć to na język polski:

"Taki żart - jako dekla użyłem kapsla Namysłów. Molekularna teoria farb - a to dobre!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie piszę z PC, pewnie jest różnica w wysławianiu się online. To fakt z pisownią, ale tak to jest jak przeglądam forum i piszę z chrzaniącego się telefonu-android  i jej psującej się klawiatury, Z racji, że pracuje po 12h i większość- na telefonie robiona, z tąd taka pisownia. Wybacz, że tak odebrałeś jako lekceważenie- nie miałem tego w planach . Jeszcze się poprawię, wybaczcie, za skróty myślowe. 

 

 

Wszystko jest ok HKK👍

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez MayonesEXG7
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.