Skocz do zawartości

Leopard 1 1:35 Revell


kamilos223

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój pierwszy czołg, jak oceniacie może jak uważacie co poprawić jakie sugestie? Uczę się i rozwijam w świecie modelarstwa i chce osiągnąć bardzo wysoki poziom i wiem że długa droga przede mną. Utworzyłem Ponowonie temat bo w złym dziale dałem swój model. 

IMG_20200426_164414.jpg

IMG_20200426_192925_075.jpg

IMG_20200426_192925_072.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mandrivecs napisał:

Fajnie, że działasz. Ćwicz, trenuj. Z każdym następnym będzie progres. Tu jak na pierwszy model to się broni, 

A co byś poprawił albo jakie wady widać bardzo, oprócz gąsienicy która nie nie spasowała się za bardzo, bo samoloty sklejałem kilka sztuk ale to coś innego chociaż też dużo się nauczyłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć niewiele i jakości też dosyć słabej.

Co rzuca się w oczy - nieposzpachlowane szpary na zbiegu przednich płyt i z tyłu między kadłubem a grillami na bocznych płytach, na tym po lewej nawet widać nie zeskrobaną nadlewkę. Brak washa, otarć czy modulacji kolorów. Zawieszenie się świeci, jakby czołg właśnie przejechał jakiś bród. Powierzchnie nie są gładkie, tylko jakieś takie mocno porowate i "ziarniste", mocno widać na ostatnim zdjęciu.

Wszystkie metale na narzędziach i ich uchwyty machnięte jednym metalizerem (nawet ogniwa gąsienic na tylnej płycie), tym samym co lusterka.

 

Specem w pojazdach nie jestem i tyle na fotkach widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Tap-chan napisał:

Zdjęć niewiele i jakości też dosyć słabej.

Co rzuca się w oczy - nieposzpachlowane szpary na zbiegu przednich płyt i z tyłu między kadłubem a grillami na bocznych płytach, na tym po lewej nawet widać nie zeskrobaną nadlewkę. Brak washa, otarć czy modulacji kolorów. Zawieszenie się świeci, jakby czołg właśnie przejechał jakiś bród. Powierzchnie nie są gładkie, tylko jakieś takie mocno porowate i "ziarniste", mocno widać na ostatnim zdjęciu.

Wszystkie metale na narzędziach i ich uchwyty machnięte jednym metalizerem (nawet ogniwa gąsienic na tylnej płycie), tym samym co lusterka.

 

Specem w pojazdach nie jestem i tyle na fotkach widzę.

Co do tych krawędzi co wymieniłeś, właśnie myślałem czy mają być zakryte czy nie i tak zostawiłem, zdjęć chciałem więcej dać ale wyskoczył mi limit, a co do efektu chciałem żeby wyglądał jak by dopiero przejechał jakiś dystans z racji że leopard nie był na wojnie tylko używany po wojnie bardziej do defilady czy poligony itp, co do powłoki też nie wiem czemu tak wyszło. Przy kolejnym modelu na pewno poprawie wymienione elementy. Dziękuję za opinie. 

Edytowane przez kamilos223
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.