Skocz do zawartości

AT-ST


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt śliczny, ale co z tą darnią z podłożą, czy będziesz ją jakoś zabezpieczał przed wyschnięciem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt śliczny, ale co z tą darnią z podłożą, czy będziesz ją jakoś zabezpieczał przed wyschnięciem ?

Witam, podloze jest z mchu i na ten moment zostalo zlane porzadnie i gesto lakierem do wlosow, a potem rozcienczonym lakierem do drewna, wiec teraz jest wszystko sztywne. Zobaczymy co sie stanie z wysychaniem, troche mam nadzieje wyschnie co zroznicoje nieco kolory, bo nie chce zeby bylo zielono i kolorowo jak w bajce z Kubusiem Puchatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech to. Dwa tygodnie mnie nie było a "kurczak" i podstawka właściwie gotowe. Bardzo mi się podoba model i jego ustawienie.

Ja też słyszę jęk serwomotorów To chyba zaraźliwe.

Trochę tylko nie pasują stopy "kurczaka", wg mnie są za czyste jak na chodzenie po lesie. Powinny chyba być bardziej ubłocone. Poza tym mankamentem model jest świetny. Następny powinien być AT-AT, oczywiście na Hoth

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beda tez i ublocone stopy, wczoraj dopiero zrobilem podstawke i przykrecilem go do niej, wiec ostatnie szlify dopiero w drodze. No i Ewok tez w produkcji, na razie ma jakies 1,5 cm wysokosci i przyprawia mnie o bol glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się coraz bardziej interesująco. Kompozycja bardzo mi się podoba. Nie pamiętam dokładnie filmu ale wydaje mi się, że na nogach AT-ST powinno być więcej brudu nazwijmy to "olejowego". Może jednak przed matowym dodaj jakieś zacieki oleju zwłaszcza na przegubach nóg.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Adamie rewelacja..świetny modelik...zajefajne wykonanie...ten Ewok pierwsza klasa...kiedy teraz oglądam Twoja dioramke..to po częsci żałuje kiedy u siebie zrobiłem tylko mala podstawkę na szybkiego wykonaną...bez detali...bo gdybym sie pokusił o wykonanie podobnej dioramki...całoś nabrała by ciekawszego wyglądu..jak tu w twojej rewelacyjnej dioramce...to drzewo bardzo fajnie się komponuje z resztą

 

dla przypomnienia i sentymentu mój projekcik sprzed lat

 

http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?t=3129&highlight=&sid=924c2eb09c2aa116f9e43666cc8e0cd7

 

Adamie jeszcze raz gratulacje i tych samych efektów w przyszłych projektach

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego twoje wykonanie to scratchbuild i absolutna rewelacja, gdzie tam moj gotowiec z pudelka moze sie ztym rownac. Za Ewoka to po czesci musze podziekowac przyszlej malzonce, jako ze ona wykonala podstawe z Miliputa, a ja tylko go wykonczylem.

Niemniej dziekuje za dobre slowa, bo musze powiedziec ze jestem z tego projektu dziko dumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.