Skocz do zawartości

Kubelwagen Italeri 1:35 czyli Niedzielny Bebok


Wladek

Rekomendowane odpowiedzi

Taki tam Bebok się jeszcze w tym tygodniu trafił Malowany pędzlem, ogólnie mówiąc służył mi do testów ponieważ nie siedze w 1/35

 

Przepraszam za słabą jakość zdjęć, tylko na tyle pogoda mi pozwoliła :-/ Od tydogni już leje

 

DSC02281.jpg

DSC02283.jpg

DSC02286.jpg

DSC02276.jpg

DSC02275.jpg

DSC02279.jpg

DSC02278.jpg

DSC02291.jpg

DSC02293.jpg

DSC02286-1.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam modelarzy 50-letnich którzy kaleczą modele i 14-letnich (ja!),. Moim zdaniem jakość modeli zdecydowanie nie zależy od wieku. Acha nie będę oceniał modelu bo i tak nic nie widzę. Zwiększ czułość, naświetlaj dłuzej, zadbaj o lepszą stabilizację, albo przynajmniej doświetl model dodatkową lampką .

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na 12-latka świetnie.

A czy wiek jest wyznacznikiem jakości wykonania modeli?

 

Ćwicz, Ćwicz i jeszcze raz Ćwicz, powiem tak oznakowanie dla Kubelwagena E.Rommla, a malowany pz.grau, powinien być pomalowany w kolorze piaskowym, a jest taka zasada lepiej położyć 5 cienkich warstw farby niż dwie grube, zalewające wszystkie szczegóły. przydało by się użyć suchego pędzla i zapuścić wash w zakamarki.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Ale kolego ja za 2 dni pisze test gimnazjalny

 

Eeee, ja miałem 16 lat jak pisałem test gimnazjalny a nie 12... a było to rok temu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o ironię mi chodziło...

Miałem wyliczać rzeczy do poprawki, ale widok dziury w lampie Notek sprawił, że nawet tego mi się odechciało.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, ja miałem 16 lat jak pisałem test gimnazjalny a nie 12... a było to rok temu :P

Racja, a raczej chodziło o test kompetencji na koniec podstawówki...

A co do modelu to trudno powiedzieć, jak dla mnie jest zbyt jednostajny,

przydałby się jakiś suchy pędzel, coś co by ożywiło tego malca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pafica ale ja się nie obrażam Po prostu model mi nie leży, wolę spacerek

 

Wiem, wiem, to miał być żart! Swoją drogą na spacer to ja też sobie wczoraj poszedłem. Musiałem odpocząć od tych revelowskich tygrysich gąsienic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się czepiacie tego modelu ;p a na innym forum ten model zebrał jak narazie lepsze noty ;-)

Mnie tam osobiście się nawet podoba tylko, że za ciemne fotki-ale ja kompletny laik jestem więc na moją opinię nie zwracaj uwagi.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladek no ja wiem, że nie ze mnie

 

OK, żarty żartami, ale może kolega potrzebuje pomocy? może go naprowadzić w dobrym kierunku?

Wladek, dajesz radę?

 

Kolega Władek siedzi dopiero rok w modelarstwie i bardzo uważnie wysłucham rady doświadczonych kolegów . Pozatym zrobie lepsze zdjecia by można było go dokładnie ocenić

 

Dziękuje wszystkim za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.