Jump to content

modele od podstaw


Recommended Posts

O ile nikt mnie nie zbanuje tu jest link do

budowy od podstaw - Nieuporta 28 na pwm-ie.

Wydaje mi sie ze to dobry przyklad aby pokazac poziom

do ktorego warto przy takiej budowie rownac, o ile w ogole

to jest mozliwe ;) . kapitalna robota Wojtka Fajgi.

Link to comment
Share on other sites

Piękny model , chyba fototrawiony . Mnie interesuje coś prostrzego , najchętniej z tego plastyku o którym mówi Pan Bilonzo. Dlatego pytam , czy ktoś tu coś robi z takiego plastyku ? Może Pan wie Panie Grzegorzu ?Przepraszam , może zadaję głupie pytania , i nie chcę dostać opierniczu na poczatku ani bana . Prosze o wyrozumiałość bo jestem nowy .

Link to comment
Share on other sites

Najprosciej to sciagnac cos co cie interesuje z net u jako model kartonowy, wydrukowac sobie i powycinac co potem mozesz przelozyc na plastik.

Ja osobiscie zrobilem cos takiego:

viewtopic.php?t=5858

Zrobiony jest z plastiku po konwersji z modelu kartonowego.Plastik kupilem w sklepie z modelami RC, takie duze w formacie chyba A3 i o roznej gubosci,

duuuuuuzo super glue i szpachli.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Mirosław Nie bój się... Pytaj śmiało - widzisz każdy stara Ci się pomóc. Tu bez powodu (poważnego) nie dostaniesz od nikogo opierniczu... Aha i bez Pan - tak będzie lepiej .

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję koledzy za zainteresowanie . Myślałem , myślałem i wymyśliłem . Od dawna marzy mi sie model na silniczek . Widziałem w internecie modele statków i okrętów w zestawach takich firm:

Niemieckiej:

https://shop.graupner.de/webuerp/servlet/AA?wgr=222

Angielskiej:

www.modelslipway.com

 

Czy ktoś z was wie , gdzie w Polsce można kupić takie modele? Jaka może być różnica w cenach tych podanych na stronach , a u nas w Polsce i czy ktoś z kolegów kleił taki model , albo wie kto kleił . Proszę wtedy o jakieś linki do relacji , bo nie mogłem nic znależć . Wydaje sie , ze te modele są z tego plastiku o którym mówili wcześniej koledzy. Czy trudno jest zbudować taki model ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.