Skocz do zawartości

T 28 zvezda


Szef

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zazamcze na początku że narazie go nie rozpoczynam(gdy skończe Walker buldoga to go rozpocznę) . 

 

1.Jak ktoś ma ochotę mogę zamieścić zdjęcia ramek. 

 

2.Jakieś pytania do mnie? 

 

3.Pytania do was:

 

a)Czy weatheringiem kredkami AK jest dobry na początek? 

 

b) Czy błoto na gąsienicach może wystarczyć jeden produkt?  Np. Ak splatter effects dry MUD acrylic diorama effects. Czy coś innego polecacie? 

 

C) Czym robicie okopcenia przy wydechu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trochę o modelu :

Pudełko przedstawia bardzo ładną ilustracje tego czołgu. W pudełku znajdują się ramki zapakowane w jeden woreczek, instrukcja i pędzelek. Nie widzę nadlewek lub śladów po wypychaczach, ale to się dokładnie sprawdzi, przy składaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak opisujesz to daj zdjęcia bo jak dobrze zrozumiałem masz taką możliwość. Ja nie wstawiam bo poszedł w siną dal obiektyw od aparaty pozdrawiam OLO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda "kto pracuje w korporacji, ten się w cyrku nie śmieje", ale poziom tych wpisów budzi jednak uśmiech.  Nie ma podanej skali, zazmaczone jest wprawdzie, że model nie będzie składany, ale napisano już 3 posty, min o "ładnym obrazku" i pakowaniu w jeden worek. 

 

Odpowiadając na pytania,  żeby nie było zupełnego off-top, jeśli rzeczywiście o to autorowi chodzi :

 

a. moim zdaniem nie - na początek są łatwiejsze drogi

b. moim zdaniem nie - przydają się różne odcienie 

c. chyba najprościej olejną farbą na sucho pomazgać

 

Powyższe zależy od skali - czym innym się "brudzi" model 1/35, czym innym 1/72 -  w szczególności jeśli chodzi o błoto, jego granulację i ewentualną trawę, czy też inne elementy w składzie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Greif locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.