Skocz do zawartości

SHANNA SAVAGE LAND 1/4


rafau

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

To jest wyposażenie mojej Pani.    Ale cos tu mi nie gra. Jakby dwie rózne epoki.      Dzida z koscią  i nóż w kaburze z ladnie wyprofilowaną rączką.     Chyba ze to nóż ma byc tez z kosci czy tam krzemienia.    Jaki kolor tu dobrac ostrza noza + dla zasady koncowki rączki.    A byla to juz baza pod metaliczny kolor.    

IMG_20210308_222014.jpg

Edytowane przez rafau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, mikemc napisał:

Super figurka i super malowanie. Taką figurke to gdzie można nabyć?

Ja maluje hobbystycznie pod zamówienia.  Grafika 3d i wydruk  tylko w jednej kopii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za wyposażenie, nie mam więcej pytań!

A bardziej poważnie, szacunek za to malowanie, nie jest prosto znaleźć przykład, kiedy ktoś daje radę to zrobić tak, żeby wyglądało to naturalnie - a u Ciebie zagrało.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za miłe słowa.

Statuły figurek w tej skali to faktycznie nisza w modelarstwie.   Poradników  oraz osób malujących tą skale jak na lekarstwo a tym bardziej w Polsce.   Dodatkowo większość "zawodowców" nie chce  zdradzać swoich technik malowania w obawie przed utratą know-how i potencjalnych zamówień.  W obecnej sytuacji   wszystko dla mnie  opiera sie na  metodzie prób i błędów.    Do tej pory nie mam przepisu np na skóre czy cere.  Za każdym razem musze dostosować sie do sytuacji.    Wynika chyba to ze każda  postać ma inne rysy twarzy, charyzme itp.  Inaczej wymaluje się czlowieka "chuchro" niz superbohatera.   

 

Osobiscie preferuje postacie realne  historyczne.     Tu wrzucam zajawke.   Niestety pokazac w całości  nie moge. Takie wymogi stawiał zleceniodawca.   

 

 

Ps. maluje z pasją i czysto hobbystycznie  wieczorami jak mi zona i dzieci pozwolą oczywiście 😉

 

 

2 godziny temu, pmroczko napisał:

Co za wyposażenie, nie mam więcej pytań!

A bardziej poważnie, szacunek za to malowanie, nie jest prosto znaleźć przykład, kiedy ktoś daje radę to zrobić tak, żeby wyglądało to naturalnie - a u Ciebie zagrało.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Paweł

 

IMG_20201111_105250.jpg

IMG_20201112_153058.jpg

IMG_20201112_152910.jpg

Edytowane przez rafau
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.