Skocz do zawartości

Figurki LiveResin - problem


Geronimmo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Nie wiem czy wybrałem dobry dział, ale chciałem zasięgnąć opinii bardziej doświadczonych forumowiczów i przekazać zarazem swoje doświadczenia. A mianowicie bardzo chciałem wypróbować jakieś fajne figurki przedstawiające współczesne wojsko. Wybór padł na figurki LiveResin, za wskazaniem na forum wybrałem ich sklep models-hobby, skąd zakupiłem 3 figurki, m.in taką:

https://models-hobby.com/featured-products/russian-army-armored-vehicle-or-truck-driver-in-modern-infantry-combat-gear-system-set-14-reversible-camouflage-suit-version-fits-all-typhoon-k-and-typhoon-vdv-kits.html

 

W dniu dzisiejszym odebrałem paczkę za wschodniej granicy i niestety spotkało mnie rozczarowanie. A mianowicie w pudełku wskazanej figurki znalazłem woreczek z pustymi formami - postaram się załączyć zdjęcie. Pozostałe 2 figurki są prawidłowo spakowane.

 

Moje pytanie do osób, które zamawiały produkty od LiveResin, czy próbowały reklamować otrzymaną paczkę? Czy też zdarzyły się takie problemy? Czy przesłanie do nich zdjęcia z informacją będzie wystarczające? Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z rosyjskimi sklepami - będę wdzięczny za wskazówki. Pozdrawiam

 

20210610_204952.jpg

20210610_204958.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym reklamował. Sporo rzeczy kupuję znad Uralu i na razie nie miałem żadnych problemów z ruskimi sklepami (no może poza płatnościami bo nie zawsze mają PayPala).

Swoją drogą ciekawa sprawa kto sobie tego figuranta zawinął... czyżby "pakowacz" ?

W Models-hobby  pierwszy raz zamawiałem coś kilka dni temu (marynarzy w 1/144). Na razie paczka nawet nie wysłana więc zobaczymy jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka według statusów była na cle, jednak wyglądała na oryginalnie zapakowaną, taśmą ich poczty, więc może była wymieniona. Wysłałem info do sklepu, zobaczymy czy się odezwą...

 

P.S. Otrzymałem w dniu dzisiejszym informację ze sklepu o pomyłce magazynu w trakcie pakowania i zapewnienie, że zostanie ponownie wysłana figurka. Zobaczymy, jak otrzymam to dam znać.

Edytowane przez Geronimmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2021 o 07:34, Geronimmo napisał:

Paczka według statusów była na cle, jednak wyglądała na oryginalnie zapakowaną, taśmą ich poczty, więc może była wymieniona. Wysłałem info do sklepu, zobaczymy czy się odezwą...

 

P.S. Otrzymałem w dniu dzisiejszym informację ze sklepu o pomyłce magazynu w trakcie pakowania i zapewnienie, że zostanie ponownie wysłana figurka. Zobaczymy, jak otrzymam to dam znać.

tak z ciekawości, ile czekałeś na przesyłkę z RU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Geronimmo napisał:

Zamówienie złożyłem 15 maja, paczka do odbioru była 9 czerwca.  Według statusów dosyć długo była przygotowywana do wysyłki, około 7 dni.

Dzięki! Ja zamówienie złożyłem 18 maja i paczka od 24 maja czeka na wysłanie... chyba złoże reklamację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.