Jump to content

F-4J Phantom II Tamiya 1:32

KRL
 Share

Recommended Posts

To kolejny z modeli wykonanych dla jednego z Muzeów u naszych zachodnich sąsiadów i tym razem miało być czysto ale nie idealnie czysto by model nie wyglądał jak plastikowa zabawka.

T0Sy7HY.jpg?1

Edited by KRL

Piękny. Podziwiam cierpliwość do tego miliona kalkomanii. Jak dla mnie bardzo dobrze przybrudzony, żaden tam "czysty" :) 

Pytam z ciekawości: czy Twoim zdaniem coś Ci tu nie wyszło? :)

Model śliczny!!!

Adamo722 napisał:''ale coś mi te dysze  nie leżą '' -...

Modelarz ze mnie żaden , ale fakt- na fotkach zbyt czarne-może trochę 'zmiękczyć'  niebieskim lub fioletem  ?

Edited by mcrec1962

Teraz, kozborn napisał:

Piękny. Podziwiam cierpliwość do tego miliona kalkomanii. Jak dla mnie bardzo dobrze przybrudzony, żaden tam "czysty" :) 

Pytam z ciekawości: czy Twoim zdaniem coś Ci tu nie wyszło? :)

Ciekawe pytanie na które bardzo trudno odpowiedzieć ponieważ wykonując modele na czyjeś zamówienie w zasadzie lub w większości wypadków moje oczekiwania dotyczące efektu ostatecznego w większości wypadków nie mają kompletnie znaczenia. Tak jest i w tym wypadku dla mnie jest to model który powinien wyglądać zdecydowanie inaczej więc w zasadzie w mojej opinii nic tu nie wyszło tak jak bym ja chciał. Jednak wyszło tak jak oczekiwał tego zamawiający więc z drugiej strony wszystko jest ok.

Jednak najważniejszy jest odbiorca i jego oczekiwania w czasie prac nad modelem wysyłam zdjęcia i to osoba zamawiająca decyduje.

Natomiast jeżeli masz na myśli tylko i wyłącznie czysto techniczna stronę zawsze da się wykonać wszystko lepiej. Mam takie uczucie przy każdym modelu jaki wykonałem do tej pory, szczególnie jak mam okazję zobaczyć je po jakimś czasie.