Skocz do zawartości

Leonidas 1/4


rafau

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
6 godzin temu, Endrju napisał:

Chyba przydało by się też postrzępić trochę. 🤪

Pozdrawiam.

Andrzej.

To wyjsciowy, taki do kościoła 😁.  Przybrudze i bedzie dobrze mam nadzieje.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory...ja tego nie kupuje.

Facet ma zarost czarny jak noc, to południowiec - Grek. Na słońcu, w trudach wojen ciało szybciej się ,,starzeje", powinien mieć  jakieś blizny, zadrapania...  To byli twardziele...

A  ten ma ciałko różowiutkie jak u niemowlaka ?

Zero kudeł, zmarszczeń, blizn, nawet zadrapania... normalnie gładź jak na modelu z fashion week...ogolony perfekt.

Nieeee, to nie żołnierz, to jakaś popierdółka...

Tak to widzę...ja lajkonik.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2022 o 22:50, myszaty napisał:

Sory...ja tego nie kupuje.

Facet ma zarost czarny jak noc, to południowiec - Grek. Na słońcu, w trudach wojen ciało szybciej się ,,starzeje", powinien mieć  jakieś blizny, zadrapania...  To byli twardziele...

A  ten ma ciałko różowiutkie jak u niemowlaka ?

Zero kudeł, zmarszczeń, blizn, nawet zadrapania... normalnie gładź jak na modelu z fashion week...ogolony perfekt.

Nieeee, to nie żołnierz, to jakaś popierdółka...

Tak to widzę...ja lajkonik.

Tu masz chyba jedyny  obraz z Leonidasem. Jak to na obrazach tez “czyściutki".  Co do karnacji to grecy byli jasnej karnacji, sporo bylo tez blondynów. ( np. Aleksander) , pozniej dopiero ponoć wymieszali sie z Turkami. 

 

 Osobiscie tez mi brakuje ze nie ma blizn, otarc, uszkodzen zbroi, postrzepionego płaszcza itp. 

Sam mialem wizje na wbite strzaly w tarcze, krew itp. 

 

Pomijam ze sam projekt  grafiki to cos min 1000$ zapewne, wiec raczej przemyslane wizje zleceniodawcy i grafika.  Moze to wersja jakas komiksowa. 

   

image477_0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest obraz Davida z okresu romantyzmu ok 1814r ( wg. WIKI-)...nic więc dziwnego że jest wyidealizowany. Tak się wtedy malowało - doskonałe, czyste idealne ciała.

Bardziej pownien przypominać R  Butlera z 300.

Ale rozumiem że przyjąłeś taką konwencję - ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, myszaty napisał:

To jest obraz Davida z okresu romantyzmu ok 1814r ( wg. WIKI-)...nic więc dziwnego że jest wyidealizowany. Tak się wtedy malowało - doskonałe, czyste idealne ciała.

Bardziej pownien przypominać R  Butlera z 300.

Ale rozumiem że przyjąłeś taką konwencję - ok.

 

Mi dają rendera - wizualizacje grafiki i staram sie podobnie malować.    Dla grafika zaden problem dodać fakture blizn i innych uszkodzeń, ale widać ktoś nie chciał albo zapomniał.   

Dla mnie tez osobiscie wygląda jakby nigdy w bitwie nieuczestniczył ale co zrobić....     Wystarczyłoby jakąs małą blizne, wyszczerbiony helm lekko i juz by inaczej to wyglądało.  

A tą trawke + ziemie co dodałem na baze  w galerii to chyba jestem jedyny co to zastosował przy takich statuach wielkich.   Moge sie mylic ale nigdy niewidzialem zeby  cos wiecej dodawali niz farbe.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.