Jump to content

myszaty

Members
 • Content Count

  897
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by myszaty

 1. ta cała fuga jest szczelna, zalana gęstyn CA, tylko nie udało się wyrównać, w sumie to dopiero kaszana wylazła na farbie normalnie tego nie wyczułem.
 2. o i to jest jakiś plan - jeszcze nie używałem takiej szpachli- mnie też ten cement nie pasował ale nie miałem pomysłu.
 3. i na dziś koniec.jutro klar, kalki i może spróbuję jakiegoś łosza...
 4. no właśnie wjechało mi w pół..ki.
 5. Eeee...zrobiłem nity przez pomyłkę - po szlifowaniu miało nie być widać, szlag!
 6. Czy ktoś może wie w jakim kolorze jest podszybie w suczkach po modernizacji? Plama antyodblaskowa przed wiatrochronem jest czarna, a wewnątrz ? Kabina jest w szarym ale przód??? Marnie widać ma zdjęciach, ramki HUD czarne...
 7. Mnie najbardziej dobiło to: a. skrzydła niezależnie się składały - nie są połączone b. mało sztywne osadzenie na osiach - latały jak chciały c. brak ograniczenia wychyłu przez co je wyłamywało i nie wiadomo jak je trzeba ustawić d. zwichrowane/krzywe/miękkie - część stała osadzenia skrzydeł e. szpary w łączeniu połówek. Wisienka na torcie to kalki: malowane ławkowcem? Grubości ceraty, z zalanymi napisami eksploatacyjnymi pod postacią plamek kolorowego tuszu. I to w modelu za prawie 9 dych...marnie.
 8. W tych szybowcach jest taka fajna delikatność. Nie ma tych ciężkich kształtów, brudzingów, marmurków....
 9. No, dokładnie. Dla kolekcjonera to bezcenny biały kruk, dla laika stara zabawka, dla mnie? stary model wart może z 15 zeta bo kalki już do kitu....na dodatek mało znany samolot...
 10. Hataka pod aero to seria czerwona lub pomarańczowa, niebieska pod pędzel.
 11. W jednej relacji z warsztatowej ( znalazłem w necie, chyba to drugie forum) ktoś na nich psy wieszał że niby uniwersalne i nie pasują ani do bilka ani do pantery. Nie jest tragicznie...jestem gotów zaakceptować.
 12. Jak się wygrzebie z Jaka i Su, to poeksperymentujemy Zts chodzi po dychu...można szaleć. No i koniec zaśmiecania Wujowi wątku.
 13. Próbuje namierzyć hamulce aero na kadłubie ale chyba pantera zapomniała i imitacja silnika Możema ktoś zbliżenie wyrzutni flar na kadłubie?
 14. Ten numer da się tak ograć? Różnica tylko w odległości kabina nos?
 15. Model to jedno, a potem jeszcze karton aftermarketów nawet x3 cena modelu, maski i kalki...tu zdrowy rozsądek nie zagląda...jak w każdym hobby.
 16. Takie wrażenie odniosłem wrażenie że mydlasty ten wyrób trochę jest?!? P.S poluję na p/pm z bilka...
 17. Jak też się powoli robi... Kabinka vacu z pavli...
 18. Jedyne co mi wyszło z blaszek to karabin do karasia, ale jeden bo nadal odpoczywam...już 8 miesięcy...
 19. To jest jakiś pomysł - ale już próbowałem ( 3 zestawy: czapla, mustang i jak3) i stwierdziłem: blaszki nie lubią mnie, a ja nie lubię blaszek. Na żywo to aż tak strasznie nie wygląda..
 20. Akurat za wyrównanie cen odpowiada po części nasze obecność w ue - teoretycznie otwarty rynek i brak barier celnych czy innych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.