Skocz do zawartości

M901 Launcher & AN/MPQ-53 1:35 Trumpeter


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dotarlem do końca z tym projektem, wszystko z jednego zestawu, a malowania jak na dwa modele.

Wszystko malowane Tamka, wash olejny i zero pigmentow.

W ostatnim momencie zmieniłem zdanie i pomalowałem jedna z wyrzutni na inny kolor niż oryginalne kamo.

W sumie to bardzo fajny zestaw, jest możliwość waloryzacji itd.

Jedyny problem to mam z lakierem matowym, jakoś nie mogę znaleść takiego żeby wyszło super płasko, zawsze się trochę swieci. 
g7ygUM.jpg

BXsIeu.jpg
RPonJ7.jpg

iYU4Yh.jpg
wqxB6Y.jpg

xB2Z0x.jpg
2qKgIP.jpg
kSGYCM.jpg

72F9GI.jpg
g7ygUM.jpg
BXsIeu.jpg

OCtG8e.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie przekonują mnie rozjaśnienia przez środki koloru jednak lepiej tak niż by miał być zupełnie płasko pomalowany. Model imponujący, ale taką instalację to rzeczywiście widziałbym na jakimś gruncie.

 

BTW w jaki sposób kupujecie produkty VMS bo handel międzynarodowy jest mi kompletnie obcy? Da się to kupić jakimś polskim kanałem za złotówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, TAW said:

Osobiście nie przekonują mnie rozjaśnienia przez środki koloru jednak lepiej tak niż by miał być zupełnie płasko pomalowany. Model imponujący, ale taką instalację to rzeczywiście widziałbym na jakimś gruncie.

 

BTW w jaki sposób kupujecie produkty VMS bo handel międzynarodowy jest mi kompletnie obcy? Da się to kupić jakimś polskim kanałem za złotówki?

Deal z VMSem jest taki, że kupujesz przez ichniejsza stronę, płacisz w dolcach a dostawę z tej polskiej firmy dostajesz bezpośrednio z ich Magazynu z Polski xD bezsensowny model sprzedaży natomiast produkt warty zachodu, mat lepszy od satyny. Krążą również słuchy, że debonder mają nie lichy. PS pro-tip, po założeniu konta i wrzuceniu produktów do koszyka opuść sklep na dwa dni, dostaniesz maila z kodem rabatowym na 5 dolców;)

Edytowane przez orzechu500
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.