Skocz do zawartości

Gromit i królik zombie


FAZZY_bez_humoru

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy marudzą, że za dużo niemieckiej pancerki.. mi się nie podobają współczesne maszyny do zabijania.. chłopcy tirowcy ostatnio strajkują.. więc postanowiłem zmajstrować coś czego jeszcze nie było

będzie ciemno, straszno i włochato.. kiedyś.. a na razie wygląda to tak:

 

th_grom2.jpgth_grom1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazzy, Ty ten przydomek "_bez_humoru" to masz chyba przez przekorę!

Ciekawe - nie powiem! A postura królika po prostu powala na podłogę! Już któryś raz z kolei ładuję fotki i za każdym razem się śmieje jak patrzę na tą jego posturę! Jak będziesz robił futerko?:D Flock?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydomek "_bez_humoru" to masz chyba przez przekorę!

chyba jednak nie.. ale wolał bym nie poruszać tego tematu..

 

A postura królika po prostu powala na podłogę! Już któryś raz z kolei ładuję fotki i za każdym razem się śmieje jak patrzę na tą jego posturę!

hmm.. a co w nim takiego śmiesznego? będzie sobie tuptał ciągnąc coś wielkiego.. lekko pochylony z wysiłku ku ziemi..

 

Jak będziesz robił futerko?:D Flock?

brałem flock pod uwagę, ale nie wiem czy można to malować, ewentualnie czy znalazł by się interesujący mnie brązowy kolor, prawdopodobnie Balcer zostanie "łysy" a futro (myślałem o trawie elektrostatycznej) zrobię na

czymś innym

 

skad wytrzasnales figurki? Korzystasz z gotowych, ktore byly juz pomalowane fabrycznie? No i jednak nawiazujesz do maszyn zabijania... pod nogami maja chyba "rozpylacz"?

figurki są z zestawu airfixa: http://www.airfix.com/_images/assets/product-directory/product-full/51102-wallace%20van.jpg

królik ma przebudowane łapki i dorobiony ogon.. facjatę i uszy zostawiłem bez zmian, natomiast gromit ma prawie oryginalną głowę i korpus od pasa w górę (chociaż gdybym przewidział ile to zrodzi kłopotów to sam korpus też bym ulepił a nie bawił się potem w szpachlowanie przy łączeniu łap itp.) reszta to moja wesoła twórczość przy użyciu miliputa, szpachli revella i kitu do drewna (plus drucik na szkielet i polistyrenowe podeszwy butów)

rozpylacz zrobiony od podstaw z kawałka słomki, długopisu, blachy popiwowej, drutu miedzianego i polistyrenu - prawdopodobnie wyląduje na plecach gromita

 

masz już przechlapane. Mój chrześniak już Cię polubił za te figurki

e tam przechlapane :P mam nadzieję, że nie zawiodę młodego i pomalowane również będą mu się podobały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydomek "_bez_humoru" to masz chyba przez przekorę!

chyba jednak nie.. ale wolał bym nie poruszać tego tematu..

:P

 

nie podjudzam ale może jednak porusz ten temat !

zrobi się gorąco na forum i będzie weselej

 

P.S trochę znam fazziego i do tej pory nie rozszyfrowałem o co chodzi z tym "bez humoru".

dobrze się chłopak kamufluje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazzy, jednak Grommit w końcu na forum wypłynął - gratulki!!! Wiedziałem, że kiedyś się przebiją dzieła gości z Aardvark....Mój z plasteliny nie dotrwał do zdjęć i teraz - po mutacjach - jest jamniko-nietoperkiem Za dziecięciem człek nie nadąży, tera mam Homera Simpsona lepić, gdyż ordynarnie odmówiłem rozstania się z homerowym bryloczkiem do kluczy ;)

Czy autko będziesz kleił? Dobrze ci idzie, więc czemu nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie D.. co miał wypływać jak jeszcze nie tonął :P

a co do autka to nie wiem.. ogólnie jestem "anty cywilny" bo tam się wszystko świeci jak psu.. chociaż kusi mnie zrobienie w czasie "odbłacania" z Gromitem w środku.. i może jeszcze na sprężynkach co by się gibał trochę na boki

w sztuce łatania postępy na dziś:

 

th_grom6.jpgth_grom5.jpgth_grom4.jpgth_grom3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reggy napisał:

Jak będziesz robił futerko? Flock?

 

brałem flock pod uwagę, ale nie wiem czy można to malować, ewentualnie czy znalazł by się interesujący mnie brązowy kolor, prawdopodobnie Balcer zostanie "łysy" a futro (myślałem o trawie elektrostatycznej) zrobię na

czymś innym

 

O ile mi się wydaje to w bajce one były takie gładkie właśnie, bez futra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze dorzucisz mala dio,

;)

"Nadzieja to pewność bez dowodu." :P

no jakaś podstawka będzie.. bo jakoś tak głupio żeby figurki luzem się szwędały

 

..ale tu Wallace prowadził

jak jechali na akcję tak.. jak wracali to Gromit siadł za kółkiem.. poza tym winietka nie będzie idealna ze sceną filmową - pierwszym dodatkiem jest pas z rozpylaczem.. będzie pewnie dodatkowo kilka detali filmowych nie występujących w tej scenie

 

O ile mi się wydaje to w bajce one były takie gładkie właśnie, bez futra?

no jak wszystko robione z plasteliny :P królisie były gładkie.. i tego też takiego pozostawię.. ale były też włochate akcenty w filmie i coraz bardziej mnie kuszą

a jak wyjdzie czas pokaże..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Furtka i płot z balsy, brzeg dioramy ze szpatułek laryngologicznych.

W przypadku moich produkcji pozyskiwanie materiału do budowy dioram z produktów spożywczych groziło by zwiększeniem wagi i objętości o 100%.

 

Ja patyczki do lodów kradłem z LIdla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.