Skocz do zawartości

Mack DM 600


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie nie przepadam za Amerykańcami, ale robota Torniego powala na kolana ! Wnętrze jak i kabina wygląda rewelacyjnie.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Myślicie, że jak byłem na peronie 9 i 3/4 to odrazu jest ze mnie czarownik nic z tego chciałem przejść przez ścianę i tylko guza se nabiłem

 

Wczoraj a w zasadzie w nocy popracowałem jeszcze przy Macku, między innymi pomalowałem od wewnatrz maskę silnika:

 

54df744ce4657700m.jpg

 

Kalkomanie na ramie i pod maską nakleiłem wcześniej:

 

0425a0dca9ba667bm.jpg5e683bf70a6a8c18m.jpg9b2b630644650c7em.jpg

 

Zacząłem uzbrajać kabinę, wnętrze i filtr powietrza włożone są na sucho:

 

472e86bcc61858e4m.jpg

 

Zastanawiam się czym załatać dziury pod klimę na dachu , czy zamontować ją (nie bardzo mi sie ona widzi), czy dołożyć coś z akcesorii np. kolejne fanfary lub szperacze

 

ae495f7dabc49d6am.jpg2cb8ec83a077f4fbm.jpg8c33be3193f60c02m.jpg3f5bd1112a255d45m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sama myśl mi się nasuneła co paffko może już lepiej nic Torni nie dodawaj bo będzie za dużo.Jak możesz to pokaż tą klime.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to pokaż tą klime.

 

 

Klima jest na trzeciej fotce od końca (jescze nie pomalowana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sorki nie zauważyłem bo tą fotkę ominołem. Hmm ja bym zostawił tak jak jest mi również ta klima się nie widzi.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co powiedzieć Torni, boski zestaw widać, że twoja wiedza i zangażowanie do pracy się coraz bardziej pogłębia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za Wasze opinie porady Będe jeszcze nad tym myślał co zrobić z otworami w dachu, na wszelki wypadek pomalowałem klimę.

Tymczasem Kabina i maska silnika są zamontowane na ramie już na stałe. W komorze silnikowej przybyło to i owo. Musiałem skrócić i nieco przesunąć na ścianie kabiny drążek kierowniczy do wnętrza, gdyż wewnętrzne nadkole nachodziło na niego i maska nie zamykała się. Teraz na fotce widzę, że podczas malowania popryskałem silnik, będę musiał zrobić małe poprawki.

 

957c49bf663c8fbd.jpg

d7654c0f26e58e18.jpg

675a00b059b414f8.jpg

 

Wydech też jest na swoim miejscu Zderzak pomalowałem alcladami i nakleiłem tablice. W przednich lampach wywierciłem otwory i wstawiełem klosze z zestawu akcesorii - wcześniej był to jeden odlew chromowany.

 

12319fca63a72a07.jpg

c6abe3c33bf7cc3a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zauważyłem, że to ta śmieszna wersja Macka z tą nie symetryczną kabiną Bardzo podoba mi się wykonanie silnika, zresztą co tutaj pisać klasa i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabina praktycznie jest już ukończona Otworki na klimę zamaskowałem szperaczami, zamontowałem lusterka, antenę i wycieraczki szyb (KFS), a maskę ozdabia malućki buldog

 

8bc9a0c143efe799.jpg

0164037ca1f934cf.jpg

0258f0ac4278d231.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam zprzodu przy "MACK" są jakies zanieczyszczenia , paprochy czy jak to tam mozna nazwać .

 

Zgadza się, były to jakieś pyłki pozostawione przez ściereczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piesek na masce jest pocieszny

 

A jeśli chodzi o te szperacze...wybrałeś najlepiej jak dało się wybrać...nie za dużo a ni nie za mało na tym dachu...po prostu w sam raz.

 

Reszta modelu...co tu dużo mówić...klasa sama dla siebie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorobiłem kalkomanie na dyszel przyczepy (biały papier do drukowania kalkomani + czerwony marker) i postanowiłem trochę przybrudzić zestaw (narazie przyczepa). Zdjęcia wyolbrzymiają brud, w realu jest bardziej delikatny.

 

6c2843f97f2e2d2b.jpg

86eb177326765966.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota Andrzeju, z tym brudzingiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju jaka jest cała dł zestawu ( modelu ) po złożeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju jaka jest cała dł zestawu ( modelu ) po złożeniu

 

Nie pamiętam wymiarów zestawu, na oko ma około 60 cm. Wojtuś obecnie jestem na drugim końcu Polski i nie mam jak zmierzyć go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.