Skocz do zawartości

DAF XF 95.530 SSC NL Style


Trucknology

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zacząłem budowę DAFa XF95 starego w kabinie SSC. Chcę go zrobić jako mój fikcyjny firmowy showtruck. Z dodatków to tak: klima postojowa, wydech albo trójnik, super - single, przerobione piasty, zderzak od naczepy, fartuch, trąby, trochę kalek robionych na zamówienie, wnętrze beżowe, skóra, halogeny, obrysówki, może szyld reklamowy... na pewno będą historyczne loga DAFa i przerobiona skrętna oś

 

 

Niezbyt miło się skleja, model ma pełno niedolewek/nadlewek, które trzeba poprawiać :/

 

Dotychczasowy postęp:

 

- obrobione felgi z oponami

 

dsc0553zn6.jpg

 

- skrętna oś

 

dsc0556wl3.jpg

 

-międzyosiówka z wyciętym otworem na wydech a następnie zaślepionym przez mnie - błąd Italeri

 

dsc0561st1.jpg

 

-rama

 

dsc0559bo4.jpg

 

Zdjęcia z dotychczasowych prac, nie mówić, że coś odstaje, jest krzywo itd. bo nic jeszcze nie jest przyklejone Nadkola przednie, których na zdjęciach nie ma będą ciemnozielone tak jak międzyosiówki, tylny zderzak, przedni także

 

-wnętrze po 2 warstwach kremowego, jeszcze będzie jedna:

 

dsc0569gv5.jpg

 

-przerobione piasty, felgi będą czerwone:

 

dsc0571ng1.jpg

 

-klima postojowa:

 

dsc0578xj2.jpg

 

-przymiarka i próba lakieru, będzie troszkę ciemniejszy i cieplejszy:

 

dsc0567ei6.jpg

 

-tylny zderzak jak i cały koń NL style:

 

dsc0573hn1.jpg

 

-całość:

 

dsc0587px6.jpg

 

dsc0603uk4.jpg

 

Czerwone felgi są do tego, że będą czerwone kalki ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny truck się szykuje. Ładny kolorek wybrałeś . Będę przyglądać się relacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym ze zdjęć pokazałeś dwie osie skrętne przez co myślałem, że dafik będzie w konfiguracji 6X2 ale taki też jest fajny Zatem siadam i obserwuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten tylni zderzak robiłeś sam? jak tak to może zdradzisz z czego Model sie ciekawie zapowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy popatrzeć Rozcięty zderzak z zestawu akcesoriów Italeri i zaślepiony po bokach kawałkami PCV, zamocowany na rozciętych uchwytach do zderzaka naczepowego. Na środku skrócona szafeczka również z akcesoriów oraz przerobiony fartuch

 

Nowości, sorry za słabe fotki

 

img0111lw8.jpg

 

img0113uc2.jpg

 

img0114ps8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PrzeMixXx a zobacz na fotkach wyżej na tych ostatnich nie ma czerwonych, ale myślę, że Wojtek coś kombinuje z nimi itd może jeszcze raz chce malować. Zresztą niech się wypowie on, ale na zdjęciach wyżej (niż te ostatnie) są czerwone.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PrzeMixXx a zobacz na fotkach wyżej na tych ostatnich nie ma czerwonych, ale myślę, że Wojtek coś kombinuje z nimi itd może jeszcze raz chce malować. Zresztą niech się wypowie on, ale na zdjęciach wyżej (niż te ostatnie) są czerwone.

 

Dla tego właśnie mówię: gdzie sie podziały te czerwoniutkie fele, które były widoczne na wcześniejszych zdjęciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.