Skocz do zawartości

[G] Figurki do władcy pierścieni


Godfryd

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

Figurki robione dawno. w 1/35 mi lepiej wychodzą. Nie ma podanej skali tych figurek ale myśle że to jest cos koło 1/72 (tak gdzieś czytałem). Wiem że twarze są nie za fajne (legolas to najgorsza figurka moje. No i koń eomera do poprawki jest) Głównie skupiałem sie an ubiorze figurek a nie na ich twarzach (jak juz pisałem w 1/35 u mnie to lepiej wygląda... taką mam przynajmniej nadzieje) Opisy od lewej:

Boromir, Legolas, Elrond

183dec9efb2185ecm.jpg

Lurtz, Gimli, Ugluk

6acda1cb9bd5093dm.jpg

saper uruk-hai, Eomer, Grishnak

91a3b87584ebea56m.jpg

berserker uruk-hai, wojownik uruk-hai, Theoden

331e339b416eca49m.jpg

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 month later...

o ile dobrze wiem, to one są zdrowo mniejsze, niż 1/72. kołacze mi się po czaszce 1/87, ale łba sobie uciąć nie dam.

mnie generalnie nawet 1/35 wychodzą tak sobie - tym wiekszy szacunek dla kogoś, kto potrafi takie maleństwa składnie popaćkać

 

jedna uwaga tylko - gdybyś mógł skadrować odrobinę zdjęcia - teraz głównie składają się z tła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek...Zauważ ze są fotografowane na tle okna PCV, jeśli jest standardowe to wysokość profilu dolnego powinna wynosić około 45 mm, 40 mm do krawędzi dolnej skrzydła...

Wydaje mi się ze ich wysokość jest raczej za duża na skalę 1:87...

Chociaż...hm...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę i zupełnie się nie wstydzę ,niech sie wstydzi ten co robi nie ten co widzi. Nie mogłem inaczej . Dziagwa pokazuj to co masz najlepszego w kolekcji a nie jak napisałeś najgorszego. Właśnie w małej skali jest mistrzostwo( a zegarki na sprężynę to jak robią ,nie da sie . Przecież one są)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam

Oj nie zaglądałem tu.

Primo: artur, czy teraz będziesz odkopywał stare tematy i mi mówił jaki ze mnie do bani modelarz?

secundo: Figurki są słabe- fakt. Jednak są to moje pierwsze modele w życiu- wtedy nie miałem neta itp. Figurki są słabe jak na wielkość- mniejwięcej 1/72, chyba ciut więcej (zalezy też od postaci)

 

pozdr

edit: Artur! Ułatwie Ci zadanie! Na tym forum są zdjęcia mojego pożal sie boże stuGa... oj tam sie możesz powyżywać, gdyż to niewątpliwie najsłabszy model na forum! I tam taką figurke dodałem- ta to wygląda tragicznie! Będziesz miał ubaw jak ją zobaczysz!

mało Ci? Wejdź na www.czolgiem.com i na forum- tam znajdź temat z moją pantherą- to był dopiero "SZIT"!

A jak będziesz mnie chciał dobić, to poszukaj zdjęć mojej Autoblindy... Ale sie uśmiejesz!!

I co pośmiałeś się mistrzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, bo dziagwa z twojej tezy, że nie ma znaczenia jak to wygląda ważne ze SAM zrobiłeś,nie mogę sie z tą megalomanią zgodzić. Najważniejsze jest jak to wygląda a potem, kto to wykonał. Nie chciałem cię obrazić, najwyżej coś ci uzmysłowić a ty reagujesz histerycznie. Każdy kiedyś zaczyna ,ale trzeba do tego (początku ) znaleść dystans.Następne będą lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Artur przesadziles w swojej pierwszej wypowiedzi.....fakt moze nie sa ladne ale nie musiales tego tak dobitnie uswiadamiac.....i nie zachowuj sie jak bys byl mistrzem....liczy sie hobby a nie to czy ladnie czy brzydko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...

Fóck! Musisz w ten sposób odkopywać temat? ZERO przydatnych informacji. Ortografia na 1. Interpunkcja też. Chłopie! Aha... i poszukaj na klawiaturze przycisku "Shift". Potem spróbuj jednocześnie wcisnąć ten klawisz i jakąś literkę. Niezłe co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to konkurs pt. "pomaluj figurki w skali 1:72" nagroda: nagrody nie ma

Tak an powaznie to widziałem 100000000 razy lepiej wykonane 1:72...

 

Niby 1:72 - pierwsze lepsze z netu:

http://www.syrhobbswargames.com/Merchant2/graphics/acollage.jpg

http://www.wartoyz.com/Merchant2/graphics/00000001/fv83099-us-4th-450.jpg

 

Inna sprawa to smieszy mnie stwierdzenie "odgrzewasz kotlety, po co taki stary temat wyciągasz". Weźcie powiedzcie to pani na lekcji historii "ej lala po co takie stare tematy wyciągasz?" Temat kiedyś powstał, został omówiony i był dawno, ale to nie znaczy, żeby go nie wygrzebać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.