Skocz do zawartości

TKS z 20mm nkm FK wz.38


MCzarnowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz o blaszkach PART-a? Ja je zakupiłem do TKS-ów ESO, ciekawe czy będą pasować. A metalowo-żywicznego TK PART-a lepiej zrobić niż rozszabrować, wprawdzie to żmudna praca ale jak się potem człek cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wreszcie jakieś zdjęcia.

 

Złosliwcze: mam model parta TKS. choć nie jest on wolny od błędów i niedociągnięć to jednak jest nieporównywalnie lepszy od tego co proponuje RPM. Na wakacjach poczytałem sobie i przemyślałem ten temat. Juz wiem jak zrobic kiosk: zapożyczyłem części z Parta, po prostu rewelka, pancerz cieniutki, bardzo realistyczny, z resztek blaszek wykonuje kątowniki i jestem bardzo zadowolony z rezultatów. Świetnie wychodzą tez nity, które wytłacza sie od spodniej strony. Pewnie tez i błotniki będą z blaszek, podobnie jak przedni i tylny pancerz.

 

001-3.jpg

 

PICT3903.jpg

 

PICT3904.jpg

 

PICT3906.jpg

 

 

 

Cześć wizjerów będzie otwarta, kątowniki szpachlowane surfacerem żeby zakryć dziurę miedzy częściami, trzeba troszkę szpachlóweczki jeszcze dołożyć.

 

 

Ostatnio w EMPIKU znalazłem ModelFana czy jakąś inna gazetke modelarską gdzie był art. o TKSach RPM. Powiem wam że ja chyba sklejam jakąś podróbę, bo jak czytałem tamta recenzję to oczom własnym nie mogłem uwierzyć, toc to lepsze od smark kitów Dragona! Panowie do recenzji chyba inny model dostali. Cały artykuł za to jest okraszony serią rysunków w skali przedstawiającymi różne wersje rodziny TK, do dziś nie mogę wyjść z podziwu że można oddać modelarzom materiał z tak rażącymi błędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, za tego TK z PARTa należy Ci się porządny ale może efekt końcowy będzie taki iż raczej piwo Ci stawiać będziemy

Dłubaj, dłubaj i zdjęcia dawaj bom wielce ciekaw efektu końcowego

 

Ps. Imitację nitów szpileczką robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwy, nie machaj tu pałą tylko się bierz za swojego PZInża, bo sie na półce kurzy, albo choć tego DOT`a pokaż światu :P Tak powazniej mówiąc, to żywię szczerą nadzieję, że z ręką coraz lepiej.

 

TKS - no ładniusi, podoba mi się. Nitowanie przez wypychanie też rewelacyjnie wychodzi jeśli się człowiek przyłoży.

Czekam na dalsze efekciory !

 

Gazeta i bałwochwalczy artykuł o RMP ... czytałem, odłożyłem na półkę zniesmaczony. Wydawać się może, że pisał to jakiś cokolwiek brunatny SS Panzer maniak, zupełnie rzeczy nie świadom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.