Skocz do zawartości

Pzkpfw II Ausf L "Luchs" 1:35


Boozy

Rekomendowane odpowiedzi

Model Alangera. Niedrogi, ale i nie zawiera nic szczególnego. Składa się go nieźle. Figurka nie udała mi się, więc skupcie się raczej na samym modelu

 

38.jpg

 

40.jpg

 

39.jpg

 

45.jpg

 

42.jpg

 

43.jpg

 

44.jpg

 

 

PS: Dziękuje wszystkim za podpowiedzi podczas budowy modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, no jest dobrze. Na ostatniej fotce wygląda najlepiej, bo nie ma figurki (bez obrazy, ale jest do bani) Błoto jak pisałem w Twoim warsztacie, jest bardzo ładne i za to duży plus. Szkoda, że nie ma żadnych obić, odrapań. No szkoda też, że nie zdecydowałeś się poprawiać błędów Alangera/ICM/Modelist. Generalnie, Twój Luchs jest fajny i miły dla oka.

 

PS: A lufa jest nawiercona??? Bo na fotce nr.2, wygląda podejrzanie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model taki sobie, szkoda że odpuściłeś sobie zupełnie obicia.

Ale jeśli maszyna ma być nówka to znów przesadziłeś z chropowatością rdzy na tłumiku(Titanic)...

Przydałoby się jeszcze zapuścić ciemnym boczne szczeliny obserwacyjne.

Szkoda też że nie urozmaiciłeś kolorystyki modelu np. innym kolorem kanistra, ale rozumiem że jeśli był wykonany jako 1 element razem ze stelażem to byłoby to trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ile modelów popełniłeś

Ten jest trzeci

 

Na ostatniej fotce wygląda najlepiej, bo nie ma figurki (bez obrazy, ale jest do bani)

Masz racje, figurka jest do bani

 

Szkoda, że nie ma żadnych obić

 

Model taki sobie, szkoda że odpuściłeś sobie zupełnie obicia.

Faktycznie mogłem zrobić i chyba zrobie bo musze w końcu kiedyś je przećwiczyć, a że model nie jest drogi nie będzie go tak szkoda jak coś nie wyjdzie.

 

Model super ale figurka faktycznie ci nie wyszła

Dzięki, a figurka jak już pisałem nie wyszła

 

PS: A lufa jest nawiercona??? Bo na fotce nr.2, wygląda podejrzanie...

Tak jest, ale nie tak bardzo, a pozatym środek jest pomalowany na czarno... poprawie to jeszcze.

 

duży PLUS za fajniutkie błotko

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze z taka pieczołowitością nie wytykacie błędów "lepszym" modelarzom.....uznawanym za niedoścignionych...bądź super obrabiaczom zdjęc:D

 

Boozy, figurka nie jest do bani, jeśli zastosujesz na niej techniki światłocieni, na mordki zapuscisz brązowy wash ..będa z nich jeszcze ludzie;)

 

Sam model,jesli TRZECI- to powiem Ci super,masz talent i go rozwijaj, bo chyba warto !

Poogladaj piate i dziesiate...opisane/pokazane-zobaczysz różnicę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.