Endrju Napisano 7 Czerwca Share Napisano 7 Czerwca 2 godziny temu, FLECZER napisał: W tym roku Ustka A to szkoda. Miałem nadzieję, że skusisz się na Warszawę, ale z tego co słyszałem to w Świdnicy widzimy się? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
FLECZER Napisano 13 Czerwca Autor Share Napisano 13 Czerwca W dniu 7.06.2026 o 20:31, Endrju napisał: A to szkoda. Miałem nadzieję, że skusisz się na Warszawę, ale z tego co słyszałem to w Świdnicy widzimy się? Niestety. Świdnica odpada. W tym wrześniowym terminie nie dam rady być tam przez kilka dobrych lat... Brdmy do obejrzenia w Ustce 1 Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.