Skocz do zawartości

M1A2 ABRAMS TUSK II, TAMIYA 1:35


Arni1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak oglądam Wasze dzieła to i mnie naszła ochota by pochwalić się swoim "dziełem". Ów "dzieło" to czołg M1A1 ABRAMS TUSK II firmy TAMIYA. Czołg powstał około pięć lat temu jako drugi w ogóle sklejony przeze mnie model czołgu. Starałem się wykonać go najlepiej jak potrafiłem, lecz widać braki w modelarskim doświadczeniu :) Niemniej jednak mam nadzieję, że Wam się spodoba :)

8087776D-0849-4473-90FB-D75236F07EE0.jpeg

3E37F886-146F-401F-BAE2-34529DF192B4.jpeg

E7753ED0-ED13-49B2-A793-2043D7A16BE1.jpeg

0FFA0255-888A-4A31-87F0-6F7A5F9F3637.jpeg

A92302EB-EBB9-4B3A-B42B-7B8352E4BD2B.jpeg

Edytowane przez Arni1989
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Wygląda dobrze!

Pewnym problemem może być brudzenie "tobołków". W poprawie tego może pomogą Ci różne techniki "figurkowe". Chyba najszybciej ładne cieniowanie można zrobić farbą typu "Contrast", np. Games Workshop takie farby sprzedaje.

Życzę powodzenia w dalszych pracach i pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, patrykd napisał:

Jak dla mnie to wali po oczach struktura antypoślizgowa. Zdecydowanie zbyt gruby piaseczek. Czym to robiłeś?

Teraz po latach tez mnie to gryzie a wydawało mi się, że jest w miarę spoko. Robiłem to właśnie piaskiem, który wcześniej rozdrobniłem w moździerzu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Arni1989 changed the title to M1A2 ABRAMS TUSK II, TAMIYA 1:35

Te panele pancerza dają dużo możliwości cieniowania, użycia różnych kolorów. Pominąłeś kilka miejsc, pozostały czyste, to akurat łatwo poprawić. Wizjery chyba powinny bardziej wpadać w czerwień-fiolet. Mam nadzieję, że od pięciu lat coś tam dalej kleisz, bo źle nie jest. Zakładaj warsztat, żeby na bieżąco się uczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, copycat napisał:

Te panele pancerza dają dużo możliwości cieniowania, użycia różnych kolorów. Pominąłeś kilka miejsc, pozostały czyste, to akurat łatwo poprawić. Wizjery chyba powinny bardziej wpadać w czerwień-fiolet. Mam nadzieję, że od pięciu lat coś tam dalej kleisz, bo źle nie jest. Zakładaj warsztat, żeby na bieżąco się uczyć.

Wtedy nie znałem jeszcze wielu technik. Teraz jestem obcykany ale tylko teoretycznie, bo od tamtego czasu niewiele zrobiłem. Teraz planuje wrócić do tego hobby, bo mam marzenie zbudować Titanica z trumpetera, który już na mnie czeka. Zanim jednak to nastąpi to chcę zbudować kilka prostszych modeli żeby podszkolić warsztat. Postaram się wrzucać tu relacje właśnie żeby jak najwiecej dowiedzieć sie od Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.