Skocz do zawartości

Tiger l


Mariusz45

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Mariusz45 napisał:

Dziękuję za twarde opinie.

Czyli kupa.

Uczyć się będę.

Po swojemu bajkowemu.

 

Nauka nie idzie w las. Nie ma złe sklejonych modeli.......Weathering to naprawdę trudna sztuka i łatwo z tym przesadzić. Najważniejszy jest umiar i kontrola w stonowaniu chemii modelarskiej. Mała inspiracja:  

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie.

Kurczę,wiecie co wam powiem.

Ten model mi się podoba.

Nie ma pyłu pustyni. To błąd. Ale błoto jako tròjkolorowy kamuflaż było moim celem.

Coś mu kurczę brakuje. 

Tylko nie wiem co.

Ten watering pancerki jaki u was jest to za bardzo zachowawczy.

Lubię przerysowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pewnego momentu dobrze żarło, ale powiedzmy sobie szczerze - brudzenie zabiło ten model. Przy brudzeniu i "dewastacji" ważniejszy nawet od techniki jest umiar. W szczególności umiar jest na pierwszym miejscu kiedy dopiero próbuje się techniki choć i "doświadczonego" czasem poniesie i mimo dobrego technicznie wykonania, efekt może po prostu  przytłaczać. Normalnie bym powiedział, że wszystko przyjdzie z czasem ale...

12 godzin temu, Mariusz45 napisał:

Ale błoto jako tròjkolorowy kamuflaż było moim celem.

12 godzin temu, Mariusz45 napisał:

Ten watering pancerki jaki u was jest to za bardzo zachowawczy.

Lubię przerysowywać.

po powyższych wypowiedziach to może niekoniecznie. W każdym razie szukaj swojej drogi, ja bym poszedł inną.

Edytowane przez TAW
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie.

To mòj pierwszy i może faktycznie zaszalałem.

Będę mu się przyglądal w trakcie następnego.

Bardzo podobają mi się modele J.lopez.tak wiem. Daleko. Ale te kolory i trochęScreenshot_2022-12-20-19-52-33-839_com.android.chrome.thumb.jpg.ee45d824b618ed2c7f1bae38c2add834.jpgScreenshot_2022-12-24-20-49-00-332_com.android.chrome.thumb.jpg.6ac3ea209f7885deaf4b4bfe888df513.jpg zapędzony watering...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz wiadomo,że pierwszy by sie chciało bez praktyki zrobić może nie idealnie,ale w miarę realnie to popatrz na mojego panzera 4 h malowane recznie potem przyszedł aero. To na forum napiszę,oficjalnie-możesz śmichać się z jakości-którego nie uzyskałem robiąc też pierwszy raz czołg. Jakością mój P4 nie równa się wykończeniu kociaka. Więc głowa do góry dzialaj dalej bo,bo nie idzie na marne. Metody prób i błędów. Co następne wjeżdża na warsztat?Nie pisze tak,że lepiej wyszedł komuś a mi nie. Taw ma rację, że strona wearheringu niech pójdziw w innym kierunku ale to z czasem załapiesz. To nie takie proste brudzenia niż cywilny pojazd osobówki.

Edytowane przez MayonesEXG7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.