Skocz do zawartości

Iveco Turbo Star II with Tank Trailer


Truckerek93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, za czołem budowę, ciężarówki tak jak w temacie. do iveca podpięta będzie naczepa z zestawu "Topas". Iveco jako iż nowe nie jest, mam zamiar przybrudzić i dać trochę rdzy, jako ślady eksploatacji. Jeszcze nie mam konkretnego pomysły co do malowania, wiem że na pewno dam instalacje, ale tu potrzebne będą fotki( o co zwracam się do was) Cysterna tez będzie biała, ale nie będzie przewozić paliwa tylko spirytus . Fotki dawał będę mam nadzieję regularnie co tydzień w niedzielę albo w piątek. Na razie fotek nie mam, ale postaram się, jeszcze dzisiaj zrobić i wrzucić na forum. Co do cysterny z zestawu "Topas" mam dafa i zamierzam zrobić go z wywrotką, ale nie mam kompletnie pomysłu na jej wykonanie. Malowanie mam (firma gdzie jeździ tata, nawet taki sam daf) i wymiary zdobędę już niedługo, ale potrzebuje jakiegoś pomysłu na wykonanie naczepy. Ale to nie w tym temacie tylko jak już zacznę robić Dafika, myślę ze nie długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Małe pytanie do tych co robią instalację pneumatyczną i elektryczną:

1. Ma ktoś może zdjecia okablowania ramy w/w modelu?

2. Czy przed przyklejeniem, żyłki wędkarskiej robicie dziurkę/otworek, jeżeli tak tak to czym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.http://www.allegro.pl szukasz sobie autka, patrzysz czy jesteś w stanie tam dojachać, jeżeli tak, dzwonisz do gościa i mówisz, o co chodzi, jak dobrze będziesz gadał gość się zgodzi, przynajmniej mi nikt jak na razie nie odmówił. Nie sprawdziłem tego linka, ale może tu coś znajdziesz. http://public.fotki.com/modeltrucks25thscale/truck_brochures/iveco/

2.Osobiście nie wiem jak można robić dziurki szlifierką, ale ja używam do tego wierteł odpowiadających grubości żyłki lub drutu, którego używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już jestem, dzięki temu ze mnie nie było obfociłem naczepę firmy Inter Cars (wywrotkę) podniesioną, jak by ktoś potrzebował to pisać, założę temat w Walkaround. Koniec paplania jak dzisiejszy operator "deta" czas do roboty, daję fotki:

dsc05188yb1.jpg

dsc05193bu8.jpg

dsc05195ln3.jpg

dsc05197sc5.jpg

dsc05198ud1.jpg

 

Proszę nie patrzeć, na czarne linie na kabinie, bawiłem się ale zostanie to zamalowane, jeszcze dzisiaj. Co do szpachli jest położona ale jeszcze nie szlifowana, może, a raczej na pewno, to po szlifuję. I przepraszam za fotki ale pogoda nie dopisała, a staram się jak mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak temat pod temat/post pod postem, ale sorki, wpadłem na pomysł aby kable najpierw domontować do dekli zaworowych, a potem pozaginać, i delikatnie przykleić do pompy. To taki inny pomysł tego co napisał Jarek w temacie Bilonza.

 

P.S czy pompa paliwa, ma być pochylona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na razie git.Tylko jak robisz zdjęcia staraj się gdzieś indziej element kłaść bo tak to taki "zamęt" się robi tu jakiś nożyk, tam kółeczko, zdjęcie wychodzi takie byle jakie.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.