Skocz do zawartości

T-90MS mod 2013 Trumpeter 1/35


Kudacior

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu po kilkudziesięciu godzinach klejenia model jest gotowy do malowania, niestety jak to trumpeter, nie obyło się bez brzydkich słów a niektóre części pasowały tak słabo, że czasami czułem się jakbym sklejał model tamiyi z lat 70.  Model prosto z pudła, dodałem tylko gąski z zestawu menga t-72b3m i wyrzutniki granatów dymnych z abera.

IMG_5541.jpeg

IMG_5544.jpeg

IMG_5543.jpeg

IMG_5538.jpeg

IMG_5537.jpeg

IMG_5542.jpeg

Edytowane przez Kudacior
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, robertmodelarz napisał:

Spoko wyszło, ja mam model Zvezdy- tam wszystko pasuje. Farba khaki ukryje wszystkie braki!!!!

A jak się trzyma spasowanie u zvezdy?

A dobra nie ważne, źle przeczytałem

Edytowane przez Kudacior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kudacior napisał:

A jak się trzyma spasowanie u zvezdy?

To nowy wypust -jak na Zvezdę to model nieco skomplikowany. Części dużo, ale wszystko gra i buczy. Zero szpachli i pilnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, robertmodelarz napisał:

To nowy wypust -jak na Zvezdę to model nieco skomplikowany. Części dużo, ale wszystko gra i buczy. Zero szpachli i pilnika.

Czyli jak miałbyś oceniać to zvezda prześcignęła już trumpetera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kudacior napisał:

Czyli jak miałbyś oceniać to zvezda prześcignęła już trumpetera?

Ne tak do końca, Trumpeter bazuje na uniwersalnych formach do czołgów rodziny T-72/90, Zvezda opracowała na jednej wannie kadłuba tylko  T-90, Terminatora i T-90 MS. Poza tym nie ma blaszek i gąsienice są  z odcinków.  Coś za coś- cena trumpetera to dwa modele Zvezdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mały update, model zmalowany i zaaplikowany wash, którego jeszcze będe musiał zmyć gdzie nie gdzie. I tak wiem, że t-90ms nie występują w zielonym camo ale jakiś to camo z expo nie bardzo mi siedzi dlatego zdecydowałem się na fikcyjne.

IMG_5601.jpeg

IMG_5603.jpeg

IMG_5602.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wprzybylak napisał:

Jakby z innej beczki, mianowicie chcę zbudować ten pojazd obwieszony "sieciami" dookoła wieży. Takie coś pojawiło się jakiś czas temu przynajmniej na pojazdach pokazowych. I tutaj moja prośbą, czy ktoś ma jakieś sugestie z czego je wykonać?

Z tego konkretnego modelu Trumpetera, nie zrobisz, tego obwieszonego siatką anty-RPG. Dlaczego? A no dlatego, że T-90M (ten z siatkami), to modernizacja czołgu, będącego przedmiotem tego wątku, i wygląda podobnie, a jednak inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wprzybylak napisał:

Jakby z innej beczki, mianowicie chcę zbudować ten pojazd obwieszony "sieciami" dookoła wieży. Takie coś pojawiło się jakiś czas temu przynajmniej na pojazdach pokazowych. I tutaj moja prośbą, czy ktoś ma jakieś sugestie z czego je wykonać?

Siatki przeciwkumulacyjne pasują idealnie od naszego Rosomaka wersja Green Devil firmy IBG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.