Skocz do zawartości

Tygrys Królewski w 72 - podstawka pierwszy raz


MrBat

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jutro zapoluję na ów mat.

 

W międzyczasie pokolorowałem podstawkę. Niestety jakoś jednak nie szło mi sadzenie Fellerowskiej trawki, więc postanowiłem sypnąć jej sporą warstwę i zobaczyć co będzie.

 

Tak to się obecnie prezentuje po malowaniu:

IMG_3237.jpg

IMG_3242.jpg

IMG_3241.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dzięki. Choć następnym razem postaram się ją przedmuchać po nałożeniu. Podobno wtedy fajnie "staje dęba".

 

Byłem dziś w modelarskim. Pan Sprzedawca polecił mi mat Revella. Powiedział, że na Humbrolu się przejechał (w sumie kiedyś też czytałem niepochlebne opinie na jego temat i starałem się unikać), a MM nie miał. I jak zwykle nie przejechałem się na radach Pana Rysia. Revell super się rozcieńcza Wamodem, idealnie się kładzie (ani jednego zacieku mimo słusznej warstwy, no i co najważniejsze - w końcu zmatowiłem tych wojaków. Na zdjęciach się trochę świecą, ale to jak zwykle wina lampy błyskowej.

 

A no i wczoraj wieczorkiem dodałem uchwyty na narzędzia. Pomijając już fakt, że zgubiłem gdzieś liny, to i tak bym ich nie użył. Były brzydkie jak noc. A łopaty Dragon w ogóle nie dał. Więc pomyślałem, że z samymi uchwytami będzie się prezentować ładniej. I póki co tak jest. Teraz tylko muszę się pomęczyć, aby pomalować je tak, żeby za bardzo się nie wyróżniały.

 

IMG_3253.jpg

IMG_3252.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zrobić coś z tymi twarzami. No próbowałem, ale tylko pogarszałem sytuację. Na szczęście udało mi się te próby zmyć.

 

Czas już się gotować do przeprowadzki na studia, więc musiałem skończyć dioramkę. Pomalowałem zaczepy na liny - jestem zadowolony. Z reszty już nie. W sumie wszystko jest już gotowe, no może jeszcze tylko przejadę listewki lakierem.

 

Fajnie się ją budowało, ale efekt niezadowalający. Ale jak to się często mawia, będzie lepiej. W każdym razie dziś albo jutro wrzucę foty do galerii, chyba, że ktoś ma jeszcze jakieś propozycje. Nie za duże najlepiej

 

IMG_3267.jpg

 

A no i na koniec kolejne prawo Murphego: jeśli po niefajnych figurkach w 1/72 zachcesz pomalować dla relaksu figurkę w 1/16 (lub coś koło tego) to padnie Ci kompresor. Znowu.

 

Na szczęście i tak przez najbliższy czas nie będę malować, więc mam czas na naprawę.

 

A dzięki niemalowaniu może w końcu dociągnę do końca relację małego BA-6 i zacznę grejt prodżekt nazwany "Schwimmwagen z blachami".

 

No chyba, że cały wolny czas na studiach będę dla relaksu przeznaczał na masakrystyczną matematykę dla odpoczynku od jeszcze bardziej masakrystycznej geometrii wykreślnej.

 

A może będę tylko zbijać bąki? Kto to wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.