Skocz do zawartości

Crusader MK III - PSZ - Kasia


R_Mazzi

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem model Crusadera MK III z IBG.

Wśród proponowanych malowań jest też wóz PSZ z nazwą własną „Kasia”

Czy ktoś widział może fotkę z epoki tej maszyny?

Przejrzałem parę kwitów ale nie znalazłem takiego wózka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
5 minut temu, caughtinthemiddle napisał:


Strona 86:
 

baskawanda.jpg

Nie widziałem tej książki na oczy 😞

Edit: w poniedziałek do odbioru :D

Dzięki za podpowiedź. Temat do zamknięcia

Edytowane przez R_Mazzi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki za podpowiedź. Koledze należy się duże piwo. 

Ta książka jest kapitalna. Jedno z najlepiej wydanych 18 zł w moim życiu 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, R_Mazzi napisał:

Jeszcze raz dzięki za podpowiedź. Koledze należy się duże piwo. 

Ta książka jest kapitalna. Jedno z najlepiej wydanych 18 zł w moim życiu 😁


To już po 18 zł to chodzi? Jak ja kupowałem jakiś czas temu było 30 zł i już wtedy była to spora obniżka z ceny wyjściowej (na okładce stoi 49,90). Co pokazuje też, jak wybornie się sprzedają tego typu publikacje...
Do kompletu możesz sobie jeszcze "Oznakowania pojazdów" tego samego autora i wydawcy dorzucić, niektóre zdjęcia się powtarzają, ale ogółem warto.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... Dokładnie. Jak ją wczoraj odebrałem to aż mi się smutno zrobiło na myśl ile pracy i serca w nią autor włożył... Twarda okładka, dobra jakość druku. Imo nawet pierwotna cena była mocno za niska jak na taką książkę. Wyobraź sobie ile by to kosztowało gdyby to było o panzershicie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z Tobą zgadzam, że cena książki za niska. Zgadzam się też z Twoją końcową opinią i ubolewam nad tym, że sprzęt wojskowy na którym walczyli Polacy nie znajduje się w centrum zainteresowania.  Wspomniana książkę, kupiłem już dawno temu, bardzo ją cenię i często z niej korzystam. Jest wspaniałym źródłem  ikonograficznym dla wszystkich zainteresowanych polską bronią pancerną. Tę książę wspaniale uzupełnia seria "Śladami polskich gąsienic". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, caughtinthemiddle napisał:


To już po 18 zł to chodzi? Jak ja kupowałem jakiś czas temu było 30 zł i już wtedy była to spora obniżka z ceny wyjściowej (na okładce stoi 49,90). Co pokazuje też, jak wybornie się sprzedają tego typu publikacje...

Akurat wydanie tej książki dość  mocno było doinwestowane przez "sponsorów" którzy do tej pory mają jeszcze część nakładu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.