Skocz do zawartości

AH - 1 W SUPER COBRA


scros

Rekomendowane odpowiedzi

Model ukonczony. jeszcze tylko lakier mat i po sprawie.

Na co nalezy zwrócic budujac to ustrojstwo - czyli wnioski i przemyślenie przydatne lub nie ( dla tych co tylko ogladaja a nic nie buduja raczej nie przydatne he he he

 

Model tani jak na skale 1:35 - 53 zl w sklepie internetowym.

 

Malowanie musi byc z grubsza odwzorowane tak jak w instrukcji ponieważ kilka kalek jest kolorystycznych ( zielone kalki na czarne tło i odwrotnie) . Koniecznie trzeba użyc zmiękczacza ( HUMBROL DECALFIX lub podobne) poniewaz kalka kładzie sie dobrze ale jest duza ilość nitów, które pózniej - mimo polakierowania modelu powoduje ze kalki nie przylegaja za dokładnie i cała praca jest na marne :(.

Co do instrukcji - nie określa dokładnie sposobu malowania wnęk w modelu ( chyba w Italeri wyszli z założenia ze taki model buduje się z grubą dokumenacja - w takim razie czego nei ma blach ?? - okresla tylko kolor farby w podkładzie, nic w detalach.

Pozatym miły i przyjemny - szybko się buduje

Pewnie mozna go zrobić lepiej tylko po co .

48181e9210ac62a0.jpg

e273d45ed03f3e13.jpg

25bc8d84d30fbaa6.jpg

e80e5ac25d6a5c41.jpg

88c7454c65d15468.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde... To zes sie uwinal... Efekt wcale nie najgorszy. Powiedzialbym wrecz, ze calkiem dobry. Ja kiedys moze machne Super Cobre ale w wersji Z. Sie zobaczy...

 

Aa... no i najwazniejsze... Do galerii ze zdjeciami marsz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahahaaa... :haha::haha:

No tak...

Co to ja mialem? To ja zobacze czy nie ma mnie gdzie indziej...

 

No dobra, a jak to sie stalo, ze relacja znalazla sie w galerii? Wypadaloby teraz okroic watek i zostawic na samej gorze tylko zdjecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny i szybko zrobiony model

Lakierek napewno przyda się bo jak widać kalkomanie mają tendencje do odłażenia (patrz ogon):

 

25bc8d84d30fbaa6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahahaaa... :haha::haha:

No tak...

Co to ja mialem? To ja zobacze czy nie ma mnie gdzie indziej...

 

No dobra, a jak to sie stalo, ze relacja znalazla sie w galerii? Wypadaloby teraz okroic watek i zostawic na samej gorze tylko zdjecia...

 

Przeniosłem wątek zgodnie z sugestią A wątek moim zdaniem może zostać taki jak jest, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.