Skocz do zawartości

Mi-2 RM potrzebne zdjęcia...


JW

Rekomendowane odpowiedzi

Na opakowaniu tego modelu widać wyciągarkę i wyrzutnik bomb oświetlających. Czy było to stosowane w każdym modelu czy tylko w nielicznych? Poza tym interesują mnie wszystkie fotki wnętrza tego śmigłowca z wyposażeniem ratowniczym. Posiadam zdjęcia opublikowane w dziale Walkaround, jednak w internecie mało jest fotek naszych morskich "dwójek".

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Rozgladnij sie ewentualnie za starszymi nr "Mini Repliki"...Tam po ukazaniu sie Mi - 2 Intechu bylo sporo wlasnie o tym wiatraku...Pogrzebie troche u siebie w szafce, to podam jakie to byly nr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgladnij sie ewentualnie za starszymi nr "Mini Repliki"...Tam po ukazaniu sie Mi - 2 Intechu bylo sporo wlasnie o tym wiatraku...Pogrzebie troche u siebie w szafce, to podam jakie to byly nr...

 

Numery burtowe to nie problem: 2703, 2948,2949,2950- przynajmniej w ostatnich przedkasacyjnych czasach. Przejrzałem materiały- w poniedziałek-wtorek coś niecoś się tu pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi-2RM w malowaniu zielono- pomarańczowym- 2703, 2947:

 

2947-2.jpg

 

2947-3.jpg

 

2947-1.jpg

 

Mi-2RM w malowaniu biało-czerwonym: 2948, 2949, 2950 i Mi-2 2028:

 

http://www.airplane-pictures.net/image86657.html

 

mideje.jpg

 

2950-3.jpg

 

2950-2.jpg

 

2950-4.jpg

 

2950-1.jpg

 

Wnętrza:

 

kab-1.jpg

 

Zdemontowany zegar ACzS-1

 

kab-2.jpg

 

kab-3.jpg

 

kab-4.jpg

 

kab-5.jpg

 

kab-6.jpg

 

kab-7.jpg

 

kab-8.jpg

 

kab-9.jpg

 

kab10.jpg

 

Na tych plemnikach nigdy nie widziałem wyrzutników bomb oświetlających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze inne Mi-2 LMW, ale już nie w wersji RM:

 

n/b 4711:

http://www.airplane-pictures.net/registration.php?p=4711

 

n/b 5245:

http://www.airplane-pictures.net/registration.php?p=5245

 

Na zdjęciu tablicy przyrządów Nie zdemontowano zegara ACzS-1, a wysokościomierz barometryczny. Mała pomyłka w opisie się wkradła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja przy okazji zapytam o godełko żółtego kaczora z krzyżem maltańskim, które było na Mi-2RM tylko na jakich egzemplarzach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Uaktualnienie- znalazłem w swoich zbiorach zdjęcia wnętrza egzemplarza o nb 2950- (stan z 1998 r.- malowanie biało czerwone)- interesujące jest zwłaszcza umiejscowienie noszy oraz obudowa mechanizmu dźwigu oraz skrzynki elektrycznej dźwigu, których to brakowało powyżej:

 

50-5.jpg

 

50-4.jpg

 

50-3.jpg

 

50-2.jpg

 

50-1.jpg

 

50-6.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Panie Mariuszu o takie coś mi właśnie chodziło w wątku walkaroundowym...serdeczne dzięki

 

Dodatkowo chciałem zapytać o lewą przednią szybe pilota...czy te jasne paski u góry i na dole szyby to system grzewczy szyby ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Elektryczne podgrzewanie przedniej szyby. Trochę lepiej widać to tu, choć tematem głównym była wycieraczka:

 

4711-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.