Skocz do zawartości

Volvo FH16 610 Ocean Race


NobelEXC

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!!!

 

Straciłem troche wenny na MB i postanowiłem zrobić coś nowego. Wybór nie był trudny. Jak to powiedzial Truckman XL-70 i Ocean Race musza stać na połce Wiec komu w drogę temu alpinus:)

 

T2005_1468.jpg

T2005_1469.jpg

 

Sa fotki, ale słabe... lepsze to niż nic... Rama skrócona, zeszlifowane narosla F12/16, nowe zawieszenie od MAN ( szczerze lepiej pasuje DAFowskie ), ostatnia poprzeczka została zrobiona z PCV, powoli wkladam kable i teraz mecze sie nad bakami paliwa...

 

Pozdr.

Zdjcie105.jpg

Zdjcie105.jpg

Zdjcie107.jpg

Zdjcie108.jpg

Zdjcie109.jpg

Zdjcie110.jpg

Zdjcie111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Nobel nie ma w aparacie makro bo pewnie zdjęcie robił aparatem z telefonu. Więc można wybaczyć jakośc ich.

 

Ja zato wykonuje kalkomanie narazie powstały w corelu ale za jakis czas zostaną przeniesione juz jako kalkomania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zato wykonuje kalkomanie narazie powstały w corelu ale za jakis czas zostaną przeniesione juz jako kalkomania.

Myślałem że robisz szablony do malowania na folii na jakim papierze będą kalkomanie - laser czy plujka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkomanie ja robie w Corelu. A same wydruki wykonanie ich zostanie zgłosozne firmie która, to wykona. Podjołem się tego zadania poniewarz żebyśmy niemusieli płacić za grafika komputerowego który jest zdziercą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Siema!

 

Wkońcu dorwałem cyfre i pokaze postepy. jest dużo nie doróbek, jakiegos kleju itp ale to poczatkowa faza budowy. Jeszcze duzo kabli przyjdzie, duzo poprawek, szlifowanie, wiecie jak to jest...

Muszę stwierdzić ze kable w FH są w 4 kolorach:

- szary, kolor ramy, pneumatyka

- czarny, elektryka

- żółte, paliwowe

- czerwone, elektryka, masa do akumulatorów i zasilanie czegoś w silniku ( moze jakieś koncepcje?? )

 

DSC09742.jpg

DSC09721.jpg

DSC00313.jpg

DSC00312.jpg

DSC00317.jpg

Tu mamy rozdzialacz pod siodłem i rzut od spodu na ten element w modelu:

DSC09724.jpg

DSC00310.jpg

 

DSC00309.jpg

DSC00318.jpg

DSC00322.jpg

DSC00311.jpg

DSC00314.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiazki ładnie położone, ino cosik słabo przyłożyżłeś się do szlifowania ramy, no i tylny zbiornik powietrza mogłeś zeszlifować przed przyklejenim do ramy, teraz trudniej będzie to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model idzie jak najlepiej jest kilka niedociągnieć w modelu. Ale napewno się uporasz z nimi Oskar.

W moim wykonaniu powstały kalkomanie do Volvo Ocean Race.

2fc6.jpg

Wszystko na podstawie zdjęć od podstaw w Corelu 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.