Skocz do zawartości

SCANIA 144L 530 Italeri 1:24


M@rcin

Rekomendowane odpowiedzi

Scania 144L 530 od Italeri. 3 mój model w karierze modelarskiej, klejony dość spory okres czasu, prawie rok. Model można było zobaczyć na 14 i 15 Trakerskim Spotkaniu w Krakowie.

dsc02931dl5.th.jpg dsc02935vr4.th.jpg dsc02937hs3.th.jpg dsc02943ol3.th.jpg

dsc02896si5.th.jpg dsc02900xk7.th.jpg dsc02938nn2.th.jpg dsc02929tv6.th.jpg

dsc02893dj6.th.jpg dsc02942wa1.th.jpg dsc02895vb6.th.jpg dsc02910zr1.th.jpg

dsc02939ju8.th.jpg dsc02912su6.th.jpg dsc02949hz5.th.jpg dsc02915fv3.th.jpg

dsc02918iw8.th.jpg dsc02922nc9.th.jpg dsc02947ow2.th.jpg dsc02944ao9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Scakanka, ładnie złożona, z jakiego to zestawu??

dragon..?

 

Tak, z zestawu Dragon`u

 

Mam pytanie - skąd wziąłeś niski dach? Bo w serii Italeri chyba ich nie produkuje

 

j.w ;)

 

Scania pewno nie jest od żadnego zetawu tylko to jest model No. 743

 

j.w ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, jak ja bym sobie życzył, aby wszyscy początkujący modelarze dążyli do tak czysto sklejonego i równo pomalowanego trzeciego modelu w ich karierze, zamiast robić super hiper balastówkę, szoł wrak czy też "poważną" konwersję już przy drugim (o zgrozo, czasem nawet pierwszym!) razie.

 

Bądź wzorem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, jak ja bym sobie życzył, aby wszyscy początkujący modelarze dążyli do tak czysto sklejonego i równo pomalowanego trzeciego modelu w ich karierze, zamiast robić super hiper balastówkę, szoł wrak czy też "poważną" konwersję już przy drugim (o zgrozo, czasem nawet pierwszym!) razie.

 

Bądź wzorem!

 

Oj zgadzam sie , chyba myślimy o tym samym człowieku :P .

A ten model jest naprawde świetny , taka prostota , a tak cieczy oko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rcin jakość wykonania na najwyższym poziomie. Bardzo mi się podoba. Nie będę chwalił wszystkiego, bo całość jest niemal perfekcyjna, największy plus daję za dobranie koloru szarego oraz za lakier na kabinie (w sensie idealnej powłoki).

Nad czym teraz pracujesz?

Czy jakąś naczepę planujesz?

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scania wyśmienicie się prezentuje.

 

A Marcin teraz chyba pracuje nad Mercedes-Benz Actros 1848 MPII z firmy "Keller+Hess". O ile się nie mylę, ale poczekajmy niech sam się wypowie.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź wzorem!

 

Dziękuje...

 

Scania wyśmienicie się prezentuje.

 

A Marcin teraz chyba pracuje nad Mercedes-Benz Actros 1848 MPII z firmy "Keller+Hess". O ile się nie mylę, ale poczekajmy niech sam się wypowie.

 

Pozdrawiam,eKrystian

 

Nie mylisz sie kolego ;) Pracuje nad tym MB i nie tylko ;P

 

M@rcin jakość wykonania na najwyższym poziomie. Bardzo mi się podoba. Nie będę chwalił wszystkiego, bo całość jest niemal perfekcyjna, największy plus daję za dobranie koloru szarego oraz za lakier na kabinie (w sensie idealnej powłoki).

Nad czym teraz pracujesz?

Czy jakąś naczepę planujesz?

Pozdrowienia.

 

Dziękuje dziękuje

Powiem tak, naczepa jest już na "wykończeniu", zostało dorobić ładunek i posklejać "do kupy" ;) Jest to niskopodwoziowa naczepa Revella "Haevy Duty Trailer" w kolorze żółtym

Natomiast jeśli chodzi o ciągniki siodłowe, to zaczętych projektów mam aż, albo tylko trzy ;)

Mercedes-benz Actros Black Edition,

Drugi taki mały projekt, to również MB Actros 1848 w malowaniu szwajcarskiej firmy Keller+Hess,

A trzeci to najzwyklejszy MAN TG-A z silnikiem D20 CR

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.