Skocz do zawartości

VW New Beetle - Revell 1:24


michal.s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Galeria nie obrodziła w osobowe cywilki wiec zasilę ją moim modelem, model skończyłem około 8 miesięcy temu, był już oceniany na innych forach modelarskich, na tym jeszcze nie choć pewnie większość go już widziała

 

Model ogólnie zawiera dużo błędów, wykonanie wyprasek nie było idealne, sporo części nie pasuje do siebie za bardzo co widać zdjęciach.

 

Z samokrytyki:

 

- kasta nie została dobrze przygotowana do malowania (brak podkładu i wyrównania)

- światła mnie nie zadowalają (jakoś dziwnie się wkleiły)

- malowanie szyb, źle zamaskowane

- i wiele innych o których teraz nie pamiętam

 

Dodam że był to mój pierwszy model jaki zrobiłem.

 

Kilka fotek

 

Garbkoniec01.jpg

 

th_Garbkoniec02.jpg th_Garbkoniec03.jpg th_Garbkoniec04.jpg th_Garbkoniec05.jpg th_Garbkoniec06.jpg th_Garbkoniec07.jpg th_Garbkoniec08.jpg th_Garbkoniec09.jpg th_Garbkoniec10.jpg th_Garbkoniec11.jpg th_Garbkoniec12.jpg th_Garbkoniec13.jpg th_Garbkoniec14.jpg th_Garbkoniec15.jpg th_Garbkoniec16.jpg th_Garbkoniec17.jpg th_Garbkoniec18.jpg th_Garbkoniec19.jpg th_Garbkoniec20.jpg th_Garbkoniec21.jpg

 

Zapraszam do oceny model i krytyki przedewszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zapodaj fotki Opla Blitza

 

Oki, wiec taka mała zapowiedz Poradnika Modelarskiego PAYO - modelarstwo cywilne. Więcej o Blitzie będzie można zobaczyć i przeczytać właśnie w nim - premiera gdzieś za miesiąc

 

___blitz.jpg

 

Fotka jeszcze z produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na teraz[ patrz h] śmiało mogę powiedzieć, że model udał Ci sie, ładny lakier jak na mój gust mimo kilku niezbyt wrednych błedów, trochę podwozie dziwnie wygląda a tak pozatym cacy modelik ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracje zostają takie jakie są, tak samo w BMW nie będzie rejestracji drogowej jak i w innych modelach samochodów cywilnych jakie zrobię.

 

Dlaczego nie ma drogowej rejestracji ? dlatego że modele robie jako nowe sztuki do kupienia w salonie dilera danej marki

 

Blitz doczeka się rejestracji nawet z PL ponieważ będzie częścią dioramy z życia wziętej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a może zrobisz doioramę salonu samochodowego ?! Bardzo ładnie by wyglądała taka dioramka z kilkoma Twoimi mpdelami, zrób jeszcze i kilka i wystaw u dilera ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.