Jump to content

Italerii-Flak 38


Godzio
 Share

Recommended Posts

dawid xd z patykow, posypki i pylu, poszukaj na forum to sie dowiesz, jeszcze zadnego modelu nie zrobiles a juz sie rwiesz na podstawki, najpierw sklej potem sie martw bo jak nagromadzisz zapasow a modelarstwo Ci nie będzie pasować to będziesz miał problem

Link to comment
Share on other sites

dawid xd. Belki zrobiłem z żywopłotu a końcówki przybrudziłem brudnym rozpuszczalnikiem, a dokładnie samym osadem, w tym w którym myje pędzelki. Trawa to trociny (najlepiej z pod piły)lub drobno przesiane trociny dla zwierząt. Potem je farbuje na porządany kolor(barwnikem kolorex). Piasek jest z bezpieczników albo z piaskownicy(zależy jaki chce efekt uzyskać, z bezpieczników jest lepszy do pokazania bardzo suchego piasku). Ciesze się że zainteresowałeś się moim modelem. Jak masz jeszcze jakieś pytania to napisz.

Link to comment
Share on other sites

Godzio przyślij mi proszę na jedrzej.korbal@gmail.com zdjęcia przyczepki od tego flaka ! Bardzo proszę. gdybyś mógł jeszcze podać mi jej ogólnikowe wymiary, długość, szerokość, wysokość, wielkość kół. rozstaw tego stelaża "u". Będę wdzięczny. Diorama mała ale z klimatem a`la achtung Jabo Więcej fot proszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.