Skocz do zawartości

Macie jakiś pomysł na TO COŚ? Libański Humvee 1/35


Avi

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu wątek warsztatowy z budowy pojazdu znalazł się w dziale 'RÓŻNE' - cholera, dzisiaj szukałem pół godziny własnego wątku i nie mogłem znaleźć. No bez przesady!

Ale do rzeczy - wczoraj kolega TankRed dostarczył model, a zatem prace ruszają już realnie - bez zbędnych dywagacji. Nowy temat otwieram zatem w warsztacie konkursowym. Papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avi, a mogłeś obejrzeć galerię z mojego MiG-37 i byłoby Ci prościej Ale nie... wy tylko 3P - pancerka, pojazdy i pociągi . Oderwijcie trochę nosy od ziemi, to jakiś pomysł z nieba Wam spadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twojego MiGa widziałem. Bardzo ładny. Ale piksel na nim jest dziesięć razy większy niż na moim Humvee, wiec Twoja metoda odpada, niestety. Poradzę zrobić to pędzlem, hehehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mógłbyś wyciąć kratki 0,2mm? Nie wierzę... jak dajesz radę pędzelkiem, to wytniesz też i 0,2mm kratkę. Moja pikseloza miała 2x2mm... Pomyśl o tym co się stanie jak maźniesz coś przypadkiem pod koniec malowania. W przypadku maskowania zawsze możesz poprawić taśmę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że da radę to wiem napewno. Bo Sewer do końca normalny nie jest , on musi znaleźć rozwiązanie trudniejsze niż inni. Wiem że da rade ,w przeciwnym wypadku będę biedniejszy o 0,5:)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że da rade , chyba bo inaczej będę biedniejszy o 0,5

Erni, trochę nie zgadza się logika w tym zdaniu Rozumiem, że inaczej Avi będzie biedniejszy o 0,5l i to jest główny motywator jego poczynań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie roztaczać inferyczno-apokaliptyczne wizje dotyczące mojej wątroby. Coby uciąć wszelkie spekulacje informuję, że posiadam taki narząd i ma się on całkiem dobrze*!!!

 

* - ale jeśli knajposklep Padrebooks dalej będzie taki gościnny , to może z tym być różnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że szablon nie do końca by się sprawdził. Piksele wyglądają mi na różnej wielkości. W tym wypadku ręka "miszczunia" da lepiej radę A na marginesie krejzol z Ciebie (w pozytywnym znaczeniu tego słowa). No i exstra sprawa - środek też jest w pixelach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i exstra sprawa - środek też jest w pixelach Very Happy

To właśnie doprowadza mnie do szału. Kupa dodatkowej roboty, a i tak g...o bedzie widać. Robię pozamykane drzwi, bo zestaw jest kiepski (Italeri) i w środku pustką wieje. Blach nie dokupowałem bo zestaw Edka i tak nie pasuje (robiłem już jeden i się nakląłem jak szewc).

Dobra, koniec gadania - zaczynamy!!! Zapraszam do wątku warsztatowego w Konkursie.

Bardzo uprzejmie proszę któregoś z Modów o zamknięcie tego tematu

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.