Skocz do zawartości

Zapowiedzi i nowości - Zimi


bulik58

Rekomendowane odpowiedzi

Dla ujednolicenia i ułatwienia szukającym nowości f-y Zimi , gdzieś mignął mi pod inną nazwą opis  ZSU-23 ....

ACV-P   ZM35201 pojazd dla piechoty  morskiej , ktory ma zastąpić pojazdy rodziny AAVP -.....

10408-entry-0-1766656982.jpg10408-entry-2-1766656982.jpg10408-entry-3-1766656982.jpg10408-entry-4-1766656983.jpg10408-entry-5-1766656983.jpg

17666843232333390869278220757134

może wypuszczą wersję z wieżą  , podobną  zastosowano w  modelu Dragona.

17666875189874964510569974454353

 

Stryker M1296ICV Dragoon  w. ESA MWO Upgrade  ZM35046

Stryker M1296 ICV-Dragoon with ESA MWO Upgrade10384-entry-1-1765562560.jpg10384-entry-1-1765562560.jpg10384-entry-2-1765562560.jpg10384-entry-3-1765562560.jpg

 

装甲兵員輸送車(APC) | 戦車兵のブログ

potd crystal arrow 2022potd crystal arrow 2022

 zestaw kół TC3D044

10407-entry-0-1766656760.jpg

plandeka , pokrowce  , urządzenia celownicze   TC3D043

10407-entry-1-1766656760.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, India napisał:

No cóż, bulik nie pierwszy raz jest za, a nawet przeciw...

Ja rozumiem, że mieliście spięcie i zniszczyło ci to psychikę, ale takie łażenie za kimś po forum żeby sobie ulżyć jest nie dość, że płytkie to na dodatek żenujące. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No cóż, bulik nie pierwszy raz jest za, a nawet przeciw...

 

Nie pierwszy raz pokazujesz iż głupota może iść w parze ze ślepotą.. Kolejny raz gdy będziesz chciał błysnąć  to wstaw sobie zloty ząb lub zapal światło.

Edytowane przez bulik58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
31 minut temu, Cypis napisał:

ZIMI prawdopodobnie przejmuje formy Dragona i będzie je produkował pod marką DRAMi

 

Też o tym czytałem, wszystko się zgadza biorąc pod uwagę ostatnie oświadczenie Dragona o odejściu od produkcji, zmianie modelu biznesowego itd.

Trochę szkoda DMLa, ale może dzięki temu na rynek wrócą od dawna niedostępne zestawy (SU-76i poproszę!), no i ceny mogłyby być niższe 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy będą dostępne w sklepach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.