Skocz do zawartości

makieta


rafał górecki

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie pija stary jak robisz zdjęcia, co do makiety, to za diabła nie wiem o co tam chodzi, jakiś czołg - chyba Sherman i jakiś ... Pz.I (!!??).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie przypadła mi do gustu ;/ wystawiając w galerii musisz opisać o co chodzi i wszystkie info bo ciężko się połapać chociaż

 

P.S. na 3 zdjęciu to jest snajper? jak tak to na pewno nie udawałby krzaczka tylko przebrany w diabła leśnego siedziałby w innych krzakach, osłonięty a nie narażony na ostrzał ze wszystkich stron, w szczególności ze wystrzał z takiego karabinu zdradziłby jego pozycję natychmiastowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż snajper złamał 1 najważniejsze prawo czyli nie wtopił sie w otoczenie ani nie wiem po co strzela z 10 m do Shermana może daj jakieś ogólne zdjęcie całości, ten czołg to raczej III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll: Chłopak dopiero zaczyna... Co jest z wami, wszyscy od razu wiedzieli co jest pięć?... Na forum jest wielu hobbystów z doświadczeniem, więc gdzie ma szukać informacji i pomocy?...

To znaczy że maja się sypać ochy i achy? Do zbierania doświadczenia jest raczej warsztat, a nie galeria.

Co do samej makiety/dioramy to nie ma na niej nic, na czym można by oko zawiesić, o jakości zdjęć nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zbierania doświadczenia jest raczej warsztat

Czyli co, sklei model i ma go rozłożyć i znów skleić Galeria jest od pokazywania gotowych prac a nie od oglądania super wykonaych modeli, jak ktoś chce pooglądać najpiękniejsze egzemplarze to niech pootwiera se galerie z wystaw a tu każdy może pokazać co zrobił, nikt nie musi osiągać jakiegoś poziomu tylko po to żeby mieć prawo pokazać coś w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll: Chłopak dopiero zaczyna... Co jest z wami, wszyscy od razu wiedzieli co jest pięć?... Na forum jest wielu hobbystów z doświadczeniem, więc gdzie ma szukać informacji i pomocy?...

To znaczy że maja się sypać ochy i achy? Do zbierania doświadczenia jest raczej warsztat, a nie galeria.

Co do samej makiety/dioramy to nie ma na niej nic, na czym można by oko zawiesić, o jakości zdjęć nie wspomnę.

Peter ci w zasadzie odpowiedział, komentując twój pogląd...

 

Dodam tylko, że nie ma czegoś takiego, jak konstruktywna krytyka, jest albo krytyka, albo pomoc, pod postacią np, wytknięcia błędów, ale wraz z podpowiedziami co zrobił (ktokolwiek...) źle i jak powinien to zrobić, aby podnieść umiejętności manualne...

Nikt nie oczekuje bezkrytycznego chwalenia, ale wypowiedzi na granicy wyszydzania na tym forum nie znajdą "przyklasku"...

 

Wątpię aby ktokolwiek usiadł do wykonania modelu i od pierwszej pracy osiągnął satysfakcjonujące wyniki... Włącznie z tobą...

 

Oczywiście każdy, absolutnie każdy wystawiający swa pracę publicznie musi liczyć się z tym, ze jego poczynania będą poddane krytyce, ale jest jeszcze coś takiego, jak jej forma... O formie krytyki dyskutowaliśmy już na forum...

 

Pokazał kiepskie zdjęcia kiepskiej makiety, to mu pokażcie jak to zrobić lepiej, doskonalej. Modelwork to nie szafot, dla nie radzących sobie, to nie to forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz używając normalnej wielkości liter i edytuj swoje wypowiedzi jeśli coś chcesz od razu dodać poprzez opcję ZMIEŃ (ikona z nożycami tnącymi papier...), a nie poprzez wysyłanie postu za postem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy od czegoś zaczyna , po co ktoś ma się zniechęcać tym co robi , bo ktoś mu napisze kilka postów o kontekście - co za " g " po co to pokazujesz, wyrzuć to do śmietnika itp. Nie na tym rola forum polega . Komentarze powinny być subiektywne do jakości pracy pokazanej , jeżeli ktoś jest początkujący powinien dostać rady co i jak na przyszłość ma poprawić , pewna krytyka tez zawsze się przyda ale bez przesady .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TU CHODZIŁO O TO ŻE WCZEŚNIEJ CZOŁG ZOSTAŁ ZNISZCZONY PRZEZ INNEGO SHERMANA

 

Więc po co ten gościu we włazie dalej tam się wierzga?

 

I ŻE FOTKI SĄ ZDJĘCIE

 

O co Ci chodzi? Coś w stylu "i że kartka jest papier"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem ,że rozwaliły mnie co poniektóre komentarze pro modelarzy z super podpisami/sygnaturkami co to oni nie zrobili.... yyy znaczy się tzw. drugi model na poważnie, a w technice w kółko pytania o filtry i washe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem ,że rozwaliły mnie co poniektóre komentarze pro modelarzy z super podpisami/sygnaturkami co to oni nie zrobili.... yyy znaczy się tzw. drugi model na poważnie, a w technice w kółko pytania o filtry i washe.
Dokładnie odniosłem takie same wrażenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem ,że rozwaliły mnie co poniektóre komentarze pro modelarzy z super podpisami/sygnaturkami co to oni nie zrobili.... yyy znaczy się tzw. drugi model na poważnie, a w technice w kółko pytania o filtry i washe.
Dokładnie odniosłem takie same wrażenie.

No to już jest nas trzech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.