Skocz do zawartości

Mercedes L4500 1:35 Zvezda (3596)


MWALLO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ten Mercowski "celownik" na masce to nie był może trochę chudszy? Bo się tak trochę wyróżnia.

 

Może i był, i tak go troszkę spiłowałem, niestety na chwilę obecną nie ma na rynku zestawu waloryzującego, który zawierałby znaczek i musiałem poprzestać na tym co oferuje producent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Żeby nie było, że nic nie robię Zacząłem proces różnicowania powierzchni koloru bazowego. Powoli nakładam pomieszane szarości oraz rozjaśniam pędzelkiem wypukłe elementy. Dzisiaj siedziałem nad tym jakieś 3 godziny, a jeszcze sporo pracy przed nałożeniem filtrów, washy etc. No cóz na razie kilka skromnych warsztowych fotek przy lipnym oświetleniu, ale jak skończe wrzucę tego więcej w lepszej jakości.

 

Foto:

 

P1010062.jpg

P1010068.jpg

P1010069-2.jpg

 

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Michale piekny ten Mercedesik pytanko chodzi o kolor kanapy jaka to farbka

 

Dzięki, to farbki Tamiya pomieszane 2 odcienie brązu oraz jasne khaki (nazw farbek nie pamiętam ;) ) Jutro podam numery i pełne nazwy.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Właśnie skończyłem cieniować pakę aerografem i nałożyłem pierwsze filtry oraz troszkę oleji. Farby olejne nakładałem jakieś pół godziny temu stąd mocny połysk powierzchni i nie do końca zespojone kolory, dopiero po dwóch dniach będzie widać jak się przyjeły, kiedy to wchłoną sie w powierchnie. Myśle, że baza pod dalsze prace jest ok.

 

 

P1010045-1.jpg

 

P1010049.jpg

 

 

Pozdrawiam

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter 1410 napisał:

Zvezda zaczyna robić wypasione modele. Pozdrawiam

W pełni masz racje!!!

No nie zapeszajmy :> Na razie wyszedł jej jedynie ten Mercedes, fakt jest fajny choć oceniam go tylko po oglądnięciu wyprasek w swoim modelu. Zanim zacznę go lepić minie jeszcze troszkę czasu.

 

Jeśli chodzi o Twój modelik to coraz lepiej wygląda.

 

Pozdrawiam i obserwuję z uwagą relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale ładny kolore tej paki co to za farbka

 

Witam!

 

Mieszanka akryli Tamki, robiona na oko -podbita olejami.

Praca idzie powoli do przodu przed chwilą zrobiłem troszkę "pin washy", głównie nakładając brązy. Kiedy paka wyschnie nałożę oleje w innych odcieniach i zaczne płowić oraz obijać.

 

Mały update:

 

P1010063.jpg

 

P1010065-1-1.jpg

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Pomazałem trochę i model zaczyna nabierać kształtów. Baza podkładowa praktycznie gotowa pod dalsze zabiegi. Wstępnie, a jednocześnie na próbę wykonałem rdzę z tyłu kabiny i właśne jestem na etapie malowania silnika oraz brudzenia paki. Walczę dalej... Wkrótce kolejny update mam nadzieje, że już na kołach

 

Kilka fotek z warsztatu:

 

P1010040-1.jpg

P1010042.jpg

P1010046.jpg

P1010045-2.jpg

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MWALLO powiedz od ilu lat zajmujesz się modelarstwem

 

Nie mogę się naoglądać tego CUDA w Twoim wykonaniu.

Chciałbym zobaczyć jakąś dioramkę w Twoim wykonaniu.

Nie ma jakiś fotek na tym albo innym( ) forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.