Skocz do zawartości

Mercedes L4500 1:35 Zvezda (3596)


MWALLO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Pomiędzy projektami postanowiłem zrobić sobie coś niezbyt czasochłonnego . Padło na nowość oferowaną przez Zvezde- Mercedesa L4500. Na początku podchodziłem do tematu dość sceptycznie, sami wiecie miałem powody znając ogólną renomę tej firmy. Rozczarowanie (in +) było olbrzymie, wypraski są doskonałe, model przktycznie "sam się skleja" wszystko doskonale spasowane, nie trzeba używać anie grama szpachli- od minionego piątku CHYLĘ CZOŁA PRZED ZVEZDĄ Model jest dokonały- doskonale zdetalowany. Dziś wieczorem dokończe sklejanie i wtedy wrzucę sporo fotek.

 

P.S. Do seryjnego "pudła" dodam tylko skrajniki z RBMODEL oraz beczki paliwowe od ARMORSCALE.

 

P1010035.jpg

P1010027.jpg

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

model zvezdy to naprawde krok milowy w ich koncernie......jak otworzyłem pudełko.....to szczeka mi opadła......jest wręcz doskonały.....wypychacze zostały umieszczone na ramce co u nich jest naprawde rzeczą niespotykana..........GOOOOOOOOOOOO

powodzonka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

 

Model już prawie gotowy, pozostały do wyszlifowania niektóre elementy np. dół silnika itd. Kabina, koła, dach, a także drzwi nie są przyklejone ponieważ musze pomalować środek oraz wsadzić szybę. W modelu Italeri (MB L3000) Szyba wkładana była od zewnątrz, tutaj jest to nie możliwe co znacznie utrudnia sprawę, ale nie ma co narzekać model i tak jest PERFEKT!! Jutro położe Mr. Surfacer'a i rozpocznie się najprzyjemniejsze- malowanie

 

P.S. Większość elementów sklejam na nitro, stąd błyszczenie i smugi na plastiku, oczywiście po malowaniu będzie elegancka gładka powierzchnia.

 

Foto:

 

P1010050-1.jpg

P1010052.jpg

P1010053.jpg

P1010047.jpg

P1010056-1.jpg

P1010059.jpg

P1010048.jpg

 

Pozdrawiam

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba wszyscy są pod wrażeniem, co producent nam zaoferował, Michał mam pytanie, malowanie będzie takie jak na pudle czy coś specjalnego, wyszukanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Michale,fajny mercedes,czekam na swojego też sobie zamówiłem,przynajmniej miałem okazję zerknąć na jakość części w zbliżeniu-wygląda nieżle i miło mi że na nitro sklejasz,przyznasz że elegancko to idzie z tym specyfikem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Michale,fajny mercedes,czekam na swojego też sobie zamówiłem,przynajmniej miałem okazję zerknąć na jakość części w zbliżeniu-wygląda nieżle i miło mi że na nitro sklejasz,przyznasz że elegancko to idzie z tym specyfikem.

 

Hej Artur, metoda jest elegancka w końcu od kogoś jej zaczerpnąłem

 

 

Wracając do tematu wątku, model otrzymał już pierwszy kolor- bazowy. Na początku poszedł surfacer, później mieszanka dwóch odcieni tamki. Niech troszke podeschnie i można działać dalej.

 

Foto:

 

P1010065.jpg

P1010074-2.jpg

P1010076.jpg

P1010077.jpg

 

Pozdrawiam

Michał

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał a figurki z zestawu są równej jakości jak Merc???co o nich powiesz

 

 

Rzucę później okiem na wypraski i cyknę foto, ale z tego co widziałem są całkiem całkiem. Podam Ci stronę, na której można je zobaczyć.

 

Oto link:

 

http://www.ipms.us/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=4620

 

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.