Jump to content

Filip

Members
 • Content Count

  329
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Interests
  modelarstwo, narciarstwo, historia
 1. Konflikt w Kosowie jest mocno pomijany w modelarstwie. Stąd moja decyzja na obsadzenie tego modelu w tych realiach. Jeśli chodzi o lufę to tak, jest to ta sama co do Bradleya. Wiem, że taka lufę produkuje RB models, a że uwielbiam handel z forumowiczami (nawet bardziej niż sklepowy) stąd moje pytanie.
 2. Witam Od jakiegoś czasu staram się wyciągnąć coś z leciwego zestawu LAV-25 od Armo. Pudełkowa wersja pod względem detali lekko mówiąc kuleje, więc za pomocą wszelkich drucików, rurek, blaszek etc. nieco waloryzuję swój model. Jak widać od podstaw wykonałem kosz z tyłu wieży, przednie opancerzenie, a także bliżej nieznane mi narzędzie, które zauważyłem na oryginale z Kosowa. Postanowiłem także zrobić otwarty właz, więc po usunięciu żywicznego, wydrążyłem otwór, a później od podstaw wykonałem nowy właz, w którym później znajdzie się figurant. Jako inspiracja posłużyło mi poniższe zdjęci
 3. I niech jeszcze kolega napisze, że takie efekty uzyskał "leciwymi" Pactrami? Bardzo plastyczna praca, podoba mi się
 4. Świetnie wyglądająca makieta silnika. Takie prace to ja lubię
 5. Maestro! http://modelar.republika.pl/Aerograf_modelarski_budowa_aerografu.htm
 6. Można też kombinować we własnym zakresie: http://forumtt.pl/viewtopic.php?t=1834 Technika wymagająca dojścia do odpowiedniej wprawy (użycie materiałów).
 7. Obecnie wiadomości PW nie są wysyłana wcale. Zalegają w rubryce "do wysłania" już 3 dzień mimo wizyty osoby, do której owa wiadomość ma powędrować.
 8. U mnie problem podobny. Wiadomości pw są dziwnie dublowane.
 9. Mnie ciekawi czym kolega rozcieńcza Pactrę, że tak ładnie siadła? Model budzi wszelkie pozytywne uczucia. Gratulacje! p.
 10. 20 minut na malowanie to w większości wypadków wystarczająco dużo czasu na zabiegi malarskie aerografem. A w skali 1/72 to już zwłaszcza. A jak wiadomo farba potrzebuje czasu na wyschnięcie to i kompresor zdąży poodpoczywać. p.
 11. Reggy, super sprawa! Nie rozumiem kolegów, którzy w jakiś sposób negują taką produkcję. SBS-owcom należą się gromkie brawa za podjęcie inicjatywy sfilmowania/obfotografowania całego procesu tworzenia, a nie wytykanie palcami. Z takich produkcji można czerpać garściami, wcielać we własne modele, dodawać własne pomysły i tworzyć swój własny styl. Z mojej strony serdeczne podziękowania za dotychczasową produkcję. p.
 12. Piękny kolor! Tamiya? p.
 13. Podlinkuję zatem http://3.bp.blogspot.com/_pegLze2taZk/S8N6wYfMwsI/AAAAAAAACUk/6xnH8AfAcJg/s1600/17.JPG p.
 14. Jest na to sprawdzony sposób, zwłaszcza, że to akryl. Swoje jeansy doprałem zwykłym płynem do naczyń-działa lepiej niż niejeden proszek do prania czy odplamiacz. Czekam na pierwsze kolory kamuflażu, będzie widać wkład włożony w model
 15. Filmiki to wspaniały pomysł Czemu się dziwić jakości wykonanego modelu- jak się ma takiego doradce to i poziom wysoki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.