Skocz do zawartości

Pokonany (T-34)- 1/48 Hobby Boss


Adrianowro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Skończyłem , cokolwiek trzeba by ruszyć jeszcze, nie ruszę - mam dosyć rdzy na jakiś czas:)

Na pewno udało mi się zrobić krok do przodu w modelarstwie i fotografowaniu modeli , ale do samozadowolenia jeszcze daleko.

P1110566.jpg

P1110568.jpg

P1110603.jpg

P1110579.jpg

P1110586.jpg

P1110595.jpg

P1110597.jpg

P1110611.jpg

P1110614.jpg

P1110614.jpg

P1110618.jpg

P1110619.jpg

P1110627.jpg

P1110650-1.jpg

P1110651-1.jpg

P1110652-1.jpg

P1110645.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorzu - ma być to imitacja - na ile wyszła oceńcie sami

Wykorzystałem puszki po piwie odpowiednio docinając.

Aha co do rdzy na podstawie jeszcze - w rzeczywistości kolory są delikatniejsze.

Nie wiem czemu aparat za każdym razem robi z tego taką krwistą rewolucję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model pięknie zrobiony.

jedno mi tylko daje do myślenia. Malowanie i osłony wskazują na operację berlińską i walki w mieście a makieta (również świetnie zrobiona) wygląda jak step ukraiński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model pięknie zrobiony.

jedno mi tylko daje do myślenia. Malowanie i osłony wskazują na operację berlińską i walki w mieście a makieta (również świetnie zrobiona) wygląda jak step ukraiński.

 

Pasy były używane już wcześniej niż podczas operacji berlińskiej - przynajmniej z tego co udało mi się wyszperać po fotach.

Co do gruntu osadzałem go bardziej na zachód, jakieś pole pod Berlinem

Dziękuję wszystkim za komentarze zarówno pozytywne i negatywne.

Tych pierwszych nie spodziewałem się aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model pięknie zrobiony.

jedno mi tylko daje do myślenia. Malowanie i osłony wskazują na operację berlińską i walki w mieście a makieta (również świetnie zrobiona) wygląda jak step ukraiński.

Chyba nie cały berlin był z betonu i bruku? Podstawka jest świetna. Imitacja blachy również.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kałuże to najpierw sido + mr color Gunze , potem warstwa - warstwy Still water

Szczerze zawiodłem się trochę na Still Water - spodziewałem się lepszych efektów, faktycznie nadaje się do bardzo mini mini oczek wodnych .

Jest jeszcze ten żel Water Efekt ale nie testowałem , choć chyba mi przyjdzie bo przed oczyma mam piękną wizję barki desantowej z Hobby Bossa.

Za to bardzo pochwale markery Tamiya - akurat używałem błotnego , świetna sprawa.

Pigmentów MIGA , z którymi tutaj miałem pierwszy raz do czynienia nie będę chwalił bo nie ma takiej potrzeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam nie ma suszy

Może foty nie oddają tego w pełni ,ale raczej panuje tam klimat błocka mokrego i podeschniętego.

Okres to powiedzmy późna zima ale jeszcze nie wiosna.

Wszędobylskie błoto ale przyroda jeszcze się nie obudziła.

Grunt ma imitować skraj pola, zastanawiałem się czy nie dodać resztki śniegu ale nie chciałem eksperymentować na dioramie konkursowej.

Dlatego nie decydowałem się na nic zielonego , bo zaburzało by mi wizję pogorzeliska i smutnego wraku na tle smutnego błota.

( Chyba muszę zmienić dostawcę tego co palę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też czytałem ten temat

W sumie jeśli ktoś potrzebuje zrobić tylko kałuże wystarczy sidolux.

Szukałem też wad i zalet tego żelu ,ale nic nie znalazłem.

Innych specyfików nie spotkałem do robienia wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.