Skocz do zawartości

Junkers Ju-52/3 M


Bartek1994

Rekomendowane odpowiedzi

Skądś to znam... Aaaa

Stąd:

modele006.jpg

 

Bardzo fajny model. Widzę, że skrzydła masz za sobą, w szybach po bokach były dziury, pozbyłeś się ich? (bo na zdjęciach nie widać)

Radze kupić jakiego płynu do zmiękczania kalek, bo inaczej będzie trudno je na tej powierzchni ułożyć.

 

Siadam i podziwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek1994 jak chcesz to mam kalke na zbyciu do tego modelu jak by ci tam cos nie wyszło.

 

Zobaczę jak będzie, ale dzięki ;)

 

Bardzo fajny model. Widzę, że skrzydła masz za sobą, w szybach po bokach były dziury, pozbyłeś się ich? (bo na zdjęciach nie widać)

 

Tak, pozbyłem się ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakoś zawsze jak patrzę na ten samolot wzbudza we mnie bardzo pozytywne emocje. Miałem przyjemność oglądać go dawno temu w locie. Piękna sprawa. Trzymam kciuki i będę tu zaglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam ! po długim czasie skończyłem tego junkersa Niestety swastykę musiałem sam zrobić. Z osłoną silnika siedziałem 2 godziny i wyszło jak wyszło, gdy już sie udało "dopasować" wolałem nie ruszać nieoszlifowanych miejsc bo sie rozłaziło. Jestem zadowolony z tego modelu, w końcu to mój pierwszy. Jutro porobię fotki i coś wrzucę

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z tego modelu, w końcu to mój pierwszy.

Ludzie troche wyrozumiałości, to jego pierwszy model i możecie go łatwo zniechęcić (wiem coś o tym ale nie z własnego doświadczenia)...

brabazon, niech się chłopak uczy, ma jeszcze czas

 

Z tym malowaniem mogłeś pomyśleć ale i tak wygląda ładnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

No to pomodelowane, miałem robić zdjęcia ale.......

moja babcia razem z serwetką zwealiła model .... niebyło co zbierać więc trafił do śmieci

 

 

To niech się uczy na hobby bossach a nie starych i do tego italerach

 

Będę się uczył na czym mi się żywnie podoba A jak Ci się coś nie podoba to nie pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek nie zwracaj uwagi na takich ludzi jak ten burak Jakim klejem kleisz? Bo skoro się tak łatwo modelik rozsypał i na pierwszej stronie pisałeś, że przy szlifowaniu Ci się części rozłażą, to może wina kleju?

 

Do brabazon - uspokój się człowieku, bo coś za chamski i wulgarny jesteś. Co Ci przeszkadza jakiej firmy skleja modele, Twoje pieniądze? No nie, więc jak już masz coś napisać, to lepiej nic nie pisz. Też się uczyłem głównie na Revellach, Italerii i Hasegwie. Między ludźmi istnieje coś takiego jak kultura osobista. Zastanów się nad sobą... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem co jest nie tak, bo ten Twój model chyba za bardzo łamliwy jest, spróbuj klejem Revella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Twój model chyba za bardzo łamliwy jest

 

Popełniłem ostatnio model junkersa ju-87 stuka z tamiyi (chyba tak to sie pisze), założe galerie to zobaczycie. Ten model kleiłem tym samym klejem i juz kilka razy spadł (np. jak wieszałem pod lampą) i sie trzyma kupy dalej tylko zgubiłem antenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.