Skocz do zawartości

SCANIA R500 solo


dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym pokazać wam swój model auto nie jest do końca skończone ale co tu dużo gadać daje fotki www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/49b54cb09b86d257.html]49b54cb09b86d257m.jpg[/url] www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=95d05f6828036594]http://images46.fotosik.pl/64/9

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma fotek, widzę tylko cały bbcode :(

 

To może byś pomógł koledze !

 

Poprawiona fotka kolegi :

 

5ec96fe52283e2b0med.jpg

 

49b54cb09b86d257med.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego generalnie model fajny! Co do osi tylnich to według mnie powinny być troszkę przesunięte bliżej kabiny! Zdradź co będzie izoterma, chłodnia, firanka, burtówka? Mam jeszcze pytanie czym malowałeś kabinę?

 

P.S Skoro to model nie skończony to powinien być chyba w dziale ,,warsztat,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma fotek, widzę tylko cały bbcode :(

 

To może byś pomógł koledze !

Sam mam nie raz z tym problemy i próbuje nie raz tysiąc razy aby umieścić zdjęcie.

 

Mam radę dla eKrystian gdy piszesz posta i umieszczasz zdjęcie użyj opcji Podgląd, żeby sprawdzić czy wszystko jest okej.

 

Model jak na razie dobrze się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma fotek, widzę tylko cały bbcode :(

 

To może byś pomógł koledze !

Sam mam nie raz z tym problemy i próbuje nie raz tysiąc razy aby umieścić zdjęcie.

 

Mam radę dla eKrystian gdy piszesz posta i umieszczasz zdjęcie użyj opcji Podgląd, żeby sprawdzić czy wszystko jest okej.

 

Model jak na razie dobrze się prezentuje.

 

Wszystko jest ok ! Nie moja wina, że fotosik jest do dupy i się wczytuje długo zdjęcie, nie do mnie pretensje niektórych linków nie można już brać z fotosika bo tylko PRO (Czy jak im tam mogą brać). Ja dałem ok i się wszystko wyświetla tylko długo.

 

PS : Zawsze sprawdzam posta i się akurat wyświetlało zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna eReczka Ale przydały by się dokładniejsze fotki Chciał bym zobaczyć na przykład fotki wnętrza ,bo wydaje mi się że jest ciekawe

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem kilka fotek scania jeszcze nie jest w 100% skończona musze jeszcze naklejki na pakę zrobić i nakleić

1c296c5675d3f246med.jpg

d7fa77e53ed3c66amed.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole widać "ugryzioną" kalkę. A tuż nad nią ubytek farby, albo inna farba o kolorze białym.

 

dd89bcea0e346381qa9.jpg

 

Co do zdjęć - poczytaj sobie tematy związane z fotografowaniem modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Szczerze mówiąc to krzywa jakaś ta zabudowa Ścianki nie równe .Też jestem zdania że krótka trochę ta przyczepa. Ale za koncepcje na model i chęć budowy takiego zestawu

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tandem zbyt krótki
krótka trochę ta przyczepa
tandem za krótki

 

Nie zgodzę się. Istnieją krótkie tandemy, przeznaczone do długich solówek. Widziałem kilka razy taki zestaw na drodze. Poza tym:

miałem wymiary

 

Przestańcie traktować modelarstwo, jako odwzorowywanie konkretnych pojazdów... A przynajmniej nie wymagajcie tego od innych, bo w tworzeniu fikcyjnych modeli nie ma nic złego. Z takim podejściem nie mógłby istnieć dział modelarstwa SF...

 

Fotka znaleziona na szybko (Waga Ciężka):

scania124l420inkerwihlb.th.jpg

 

A tak w ogóle, to mnie się ten zestaw podoba. Przydałoby się tylko urozmaicić te ściany zabudowy.

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z tobą Jarek że istnieją takie przyczepy ale są zazwyczaj do dłuższych solówek tak jak mowisz . Tutaj jednak chyba nie jest solówka zaliczana do tych dłuższych , chociaż jak wspomniał trucknology rozstaw osi jest za duży , moim zdaniem to wyglada troche brzydko . Ale ważne żeby autorowi sie podobało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tylne osie/mosty przesunięte są zbyt daleko do tyłu (środkowa powinna być na wysokoci środka paki). Natomiast przyczepa jak najbardziej może być krótka nawet do krótkiej solówk. W takim razie co powiedzieć o zestawie, w którym np. scania ciągnie przyczepę od stara nie dość, że jest krótka i niska, to na dodatek węższa od solówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.