Skocz do zawartości

Sd.Kfz 251/21 "DRILLING" Dragon 1:35 (reanimacja :


stroju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jako że odechciało mi się na razie Bergepanthery (a raczej czekam na materiały) otwieram kolejny warsztat:

 

Ostatnio wpadłem na pomysł aby poprawić malowanie w moim Drillingu, którego zrobiłem jakieś 4 lata temu (był to chyba mój pierwszy Dragon):

 

Wcześniej wyglądał tak:

 

51.jpg

 

A po mojej destrukcji (czyli poodklejaniu niektórych elementów i moczeniu kadłuba w zmywaczu Wamodu przez 24 godziny) jest tak:

 

SdKfz251.jpg

 

Może mi to będzie szło lepiej niż Bergepanthera.... choć wczoraj przypomniałem sobie o nieprzyjemniej rzeczy, mianowicie kolokwium z matematyki, które mam chyba za tydzień (nawet chciałem zacząć się uczyć ale na szczęście jak otworzyłem książkę to mi przeszło przecież tydzień to bardzo dużo czasu....)

 

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie, niemieckie półgąsienicówki to moje ulubione pojazdy, może to mnie zmotywuje...

 

c.d.n....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak coś robię:

 

Wkroczył do akcji "Pan Serfejser" i rozprawił się z resztą pozostałości po poprzednim malowaniu

 

SdKfz251001.jpg

 

c.d.n......

 

(nikt mnie nie wspiera ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz , dajesz.

 

Pare lat temu również popełniłem tego esdeka i również jak Twój był to mój pierwszy dragon. Model bardzo fajny , według mnie jedna z ciekawszych wersji 251 , choć to kwestia gustu. Jakie masz plany co do kamo ? Powodzenia !

 

pzd|2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bardzo fajny , według mnie jedna z ciekawszych wersji 251 , choć to kwestia gustu.

Fakt wersja bardzo ciekawa, ze względu na potężną siłę tych działek, niemniej jeśli budować jego miniaturę to lepiej sięgnąć po AFV Club...

 

Powodzonka przy pracach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w czymś ty go tak ładnie wykąpał, tylko nie mów, że to Kret

Wystarczy przeczytać pierwszy post...

A po mojej destrukcji (czyli poodklejaniu niektórych elementów i moczeniu kadłuba w zmywaczu Wamodu przez 24 godziny) jest tak:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano zrobiłem preshadering, (zdecydowałem się na taki rodzaj bo odkryłem że we wszystkich czterech słoiczkach z czarnym panują pustki , udało się wytrząść tylko kilka kropel...):

 

SdKfz251002.jpg

 

c.d.n....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Presh średnio Ci wyszedł moim zdaniem , zwłaszcza na podłodze esdeka. Wszelkie krawędzie , wgłębienia powinny być maznięte na czarno nie za grubą linią a środek powierzchni na np. siwy. U Ciebie zdecydowanie za bardzo przeważa czerń na środkach powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dokleiłem i pomalowałem drobiazgi, pomalowałem Sido , nałożyłem kalki z zegarami (ostatnie jakie udało mi się znaleźć...) i znowu pomalowałem Sido:

 

SdKfz251005.jpg

 

c.d.n....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.