Skocz do zawartości

Packard 1937 12 cylinder - Entex 1:16


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Automobil jakby dopiero co z taśmy produkcyjnej zjechał. Bardzo piękna robota.

 

Mam pytanie, czy ten samochód nie jest wyposażony w przedni zderzak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ten samochód nie jest wyposażony w przedni zderzak??

Oczywiscie że jest - będą oba zderzaki. Na początku budowy modelu przykleiłem do ramy uchwyty pod zderzaki, ale przy lawirowaniu nim dwa ułamałem, a nastepne dwa tymczasowo zdemontowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto wyszło!!! Teraz odpukuję i trzymam kciuki żebyś zwalczył te złośliwe zawiasy!

A co do informacji to zawsze do usług. Co prawda lepiej się czuję w przedwojennych Chryslerach, ale jakby co to służę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, jakie ma wymiary - tak pi razy oko?

 

Obecnie ma 33 X 11,5 X 11,5 cm. (dł. X szer. X wys.), docelowo z zewnetrznym bagażnikiem będzie miał około 40 cm. dł.

 

Ps.

Dzięki za Wasze komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli kończę robić wnętrze, przybyła dźwignia zmiany biegów, no i pozostało jeszcze wkleić lusterko:

 

91893bfda62f78a5.jpg

 

Zderzaki są już na swoim miejscu, ponad to z tyłu samochodu zamontowałem zewnętrzny bagażnik:

 

1583bc8415f189f1.jpg

f0a5283b68b550d2.jpg

 

jest też bagaż:

 

115726a08d21d8c1.jpg

 

i jeszcze rzut okiem na całosć:

 

d8cdd91038871705.jpg

e20f6196056ab99a.jpg

 

Ps.

Obecna długość modelu to 38,5 cm. Dłuższy już nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model prezentuje się świetnie. A co się stało z drzwiami.

Mam jeszcze pytanko, czy w walizce też są jakieś mini ubrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model prezentuje się świetnie. A co się stało z drzwiami.

Mam jeszcze pytanko, czy w walizce też są jakieś mini ubrania.

W zawiasach są, a właściwie były bardzo cienkie bolczyki, które nie wytrzymały cieżaru drzwi. Niestety nie ma dojścia aby wstawić nowe W rezultacie będę musiał drzwi przykleić na stałe, ewentualnie pomyślę aby montować je w zawiasach na wcisk. Przy drugim sposobie przynajmniej będę mógł zmieniać ich położenie

W kuferku jest kilka butelek brendy i szampana - to tak na wszelki wypadek gdyby zabrakło w barku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież pan go powinien wystawić do warsztatu konkursowego

 

Moderator nie może brać udziału w konkursie na forum - z tego co pamiętam

 

P.S. Zapomniałem dodać że fajny ten kufer Można prosić o foto z otwartą pokrywą ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o foto z otwartą pokrywą ?

Pić ci się chce ? nic z tego - wieko przykleiłem na stałe co by nikt trunków nie podkradł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe Dobry pomysł

Oby na wybojach się trunki nie uszkodziły,bo szkoda by ich było

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pytają o kufer to ja też spytam. Kufer był do tego modelu już taki? Na nim jest jakiś skaj czy jest tylko taka faktura farbką pomalowana. Co do brendy i szampana ... może coś jest w tym kufrze może nie ... szkoda że zaklejony ten kufer, ale jak to mówią czego nie widać bardziej kusi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi trunkami to oczywiście był żart. Kufer miał już taką fakturę a ja przykleiłem w nim tylko dno i pomalowałem. Fabrycznie tak wyglądał:

 

86d14d5a6bbb433c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa modelu dobiega finiszu, dzisiaj między innymi wstawiłem reflektor (prawy poszedł do zmywacza wamod), przednie i tylne swiatła. Fabryczne wycieraczki wrzuciłem do kosza a w ich miejsce dałem z KFS'u. Właściwie nie ma sensu wyliczać co i jak, najlepiej sami zobaczcie co przybyło:

 

40e3432929ea198a.jpg

e1b424d788abaedf.jpg

33e3148ac27af901.jpg

0bdf12be0b973ae2.jpg

4719ae018a49bb68.jpg

 

Skoro drzwi nie mogą być ruchome, to chciałem zamontować je na sucho na wcisk. Nawet udało mi sie to zrobić, ale przy manewrowaniu modelem kilka razy spadły mi na stół. Zrezygnowałem z tej opcji i postanowiłem przykleić je na stałe w pozycji otwartej (narazie prawa strona).

 

a7d5c5b91be1e874.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, pięknie... zastanawiam się tylko nad mocowaniem kufra - pewnie było to na pasy, jak coś znajdę to wkleję.

Bo mocowanie raczej być musi - jakby spadło przy ruszeniu i flaszki się potłukły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.