Skocz do zawartości

AS 350 ECUREUIL Heller 1:48


RH

Rekomendowane odpowiedzi

W przerwie między poważnymi konstrukcjami ,trzasnąłem sobie szybki modeli wiatraczka .Nie rozczulałem sie nad nim dlatego ma male wady ,Ale potraktowałem go rekreacyjnie

P3070383.jpg

P3070384.jpg

P3070385.jpg

P3070386.jpg

P3070387.jpg

P3070388.jpg

P3070389.jpg

P3070390.jpg

P3070391.jpg

P3070392.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, oczywiście też go mam w swojej kolekcji, również w wersji policyjnej.

 

Co do modeli Hellera mam dość negatywną opinię, dlatego mam pytanie jak ze spasowaniem części, oraz jak zrobiłeś czarne uszczelki wokół szyb ?

 

Model piękny, można by jedynie lekko ugiąć łopaty wirnika, ja to robię nad parą.

 

Widziałam kiedyś dioramę tego śmigłowca unoszącą się na płonącym lasem z otwarą komorą z której leciała woda, ale jak to było zrobione to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, oczywiście też go mam w swojej kolekcji, również w wersji policyjnej.

 

Co do modeli Hellera mam dość negatywną opinię, dlatego mam pytanie jak ze spasowaniem części, oraz jak zrobiłeś czarne uszczelki wokół szyb ?

 

Model piękny, można by jedynie lekko ugiąć łopaty wirnika, ja to robię nad parą.

 

Widziałam kiedyś dioramę tego śmigłowca unoszącą się na płonącym lasem z otwarą komorą z której leciała woda, ale jak to było zrobione to nie wiem.

Pasowanie nie jest rewelacyjne ,troszkę szpachli trzeba użyć(łączenie kabiny z kadłubem .inne części też wymagają dopasowania.

Uszczelki malowałem pędzelkiem 00.Można tez to zrobić przy pomocy odpowiednio dobranego pisaa spirytusowego ale już po koncowym zawerniksowaniu.(gdzie niegdzie zerwala mi sie farba i wlaśnie za pomocą wyżej wymienionego robilem poprawki)

 

Osobiście , smiglowce to nie moja dzialka ten akurat robilem dla znajomego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Nie przesadzajcie, każdy ma prawo "odkopać" jakiś temat

No ale raczej się tego nie robi

Giulio Niewiadomski jeszcze pojazdy bojowe, samochody cywilne, statki i okręty no i inne, trochę fajnych tematów jeszcze jest, ale co jak co dzięki tobie parę fajnych modeli obejrzałem które poswatały przed moim dołączeniem się tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale raczej się tego nie robi

 

ale co jak co dzięki tobie parę fajnych modeli obejrzałem

Może dla tego warto, żeby ktoś poprzypominał "zapomniane melodie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.