Skocz do zawartości

M1 Grizzly


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dluzszego czasu chodzi mi ten wynalazek po glowie, brak pewnosci i skilsow troszke mniej powstrzymywal, ale w koncu ruszylem.

Jako podstawe do prac (niewiele z niej w sumie uzyje wiekszosc to bedzie skracz) uzyje Zestawu Trumpetera:

7b96_1.jpg

I po pewnie wielomiesiecznej walce powstanie mam nadzieje model tego oto pojazdu:

800px-M1_Grizzly_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę naprawdę świetna robota! zazdroszczę cierpliwości, nie dźwignąłbym takiej modyfikacji...

Pomysl ze to dopiero poczatek, zrobienie jednej czesci to czasami 30 minut siedzenia. Najwieksza jazda dopiero przedemna-tral przeciwminowy.

Swoja droga pamietam ze siedzisz w Lego wiec mam pytanie o kola zebate od technicsa, czy sa jakies duze tak zeby odwzorowac to pod obrotnica koparki (zdjecie gdziesz na poczatku relacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano siedzę, mam nadzieję że już niedługo będę siedział bo to masakra...dam ci znać na PW w poniedziałek lub wtorek, powinno się coś znaleźć ... największe to chyba około 4 do 5 cm średnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga pamietam ze siedzisz w Lego wiec mam pytanie o kola zebate od technicsa, czy sa jakies duze tak zeby odwzorowac to pod obrotnica koparki (zdjecie gdziesz na poczatku relacji).

Nie wiem, jaka to ma być dokładnie średnica i grubość tejże części, ale... może niezastąpiona skarbnica poważnych i całkiem dorosłych legofanów cuś pomoże:

http://www.peeron.com/cgi-bin/invcgis/psearch?query=technic+wheel&limit=none

Prawie wszystkie, jakie firma wypuściła, koła , no i są [co ważne] ryciny poglądowe ;) Adamie, nie chciało ci się głupich gąsięnic do spychacza dorobić, a tu cały sprzęcior od podstaw... Cóż, łaska pańska na pstrym koniu jedzie

 

ano siedzę, mam nadzieję że już niedługo będę siedział bo to masakra..

Uuuu... tom zmartwiony, Arturze, aż tak? A hasło "praca dla LEGO" tak się miło kojarzy : \

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy się miło i myślałem że rzeczywiście będzie fajnie ale to straszny wyzysk a ostatnio dopłacić jeszcze musiałem...trza stamtąd spadać...ok koniec offtopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sorki że dopiero teraz piszę. Niestety jedyne co jest to zębatki o średnicy jakichś 2,5 cm :( Będę pamiętał o sprawie tzn kumple którzy zostali w firmie mają mi donosić jakby coś przyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że dopiero teraz piszę. Niestety jedyne co jest to zębatki o średnicy jakichś 2,5 cm :( Będę pamiętał o sprawie tzn kumple którzy zostali w firmie mają mi donosić jakby coś przyszło.

Spoko juz zakupilem na ebay-u, kolo o 40 zebach, troszke bylo za duze, wiec trzeba bylo zmniejszyc obwod i gra. Skali nie trzyma ale trudno jakies kompromisy beda musialy nastapic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.