Skocz do zawartości

Mój park samochodowy LKW 1:25


marcin7018

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Posty nie związane z tematem zostały usunięte. Bardzo proszę o CZYTANIE swoich postów jeszcze przed ich wysłaniem, gdyż niejednokrotnie są CAŁKOWICIE NIEZROZUMIAŁE lub znacząco naruszają zasady pisowni języka polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

mozesz mi pomóc zdjąć kabinę man tgs bo chce zmienić na mana tgx i nie mogę zdjąć kabiny sam bo niewiem jak zdejmuje się z modelu emek kabinę tgx jest zdjęcie tego prawdziwego modelu na stronie www.bergli- truckstop.no to jest moje gg17972358 maciej żukowski

 

Zobacz jak piszesz jak byś strzelał z karaninu. Forum to nie gg, tutaj stosuje się zasady pisowni i interpunkcji Następnym razem będę wywalał takie posty

mod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój tuning mi się nie podoba, za dużo tego wszystkiego pododawałeś. Mam pytanie mianowicie do Scanii do przewozu drewna. Czy takie zestawy istnieją, bo tutaj pierwszy raz się z takim spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mianowicie do Scanii do przewozu drewna. Czy takie zestawy istnieją, bo tutaj pierwszy raz się z takim spotkałem.

 

Czemu by nie ? Pierwsze lepsze zdjęcia z google :

autowp.ru-scania-r500-6x2-highline-timber-truck-2.jpg

2871826805-9cebc0ca8d.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BADUR,moje modele od waszych różnią się tym,że WY robicie modele pojazdów,które są w rzeczywistości. Ja tak nie robie. Moje Ciągole buduje na podstawie własnej wyobrazni,przeważnie z kilku ciężarówek wybieram jakiś element i dodaje do jednej. A co do twojego pytania,to takie zestawy istnieją tylko,że nie w Europie ponieważ przepisy ograniczają wymiary i ciężar tych pojazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam. Zastanawiam się nad kupieniem białej scanii z chłodnią i mam takie małe pytanie, czy koła w ciężarówkach emek się kręcą ? ?

Kręcą się, ale przednia oś jest sztywna (koła nie skręcają się).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tornado dzięki za odpowiedź, bałem się, że mogą się nie kręcić . Pewnie kupie biała scanie z chłodnią, choć chciałbym mieć 3 osiową scanie z niskopodłogową naczepą, ale nie ma ona lusterek

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, czyli jak na zdjęciach nowa scania nie ma lusterek to znaczy, że są w zestawie tylko trzeba je sobie przykleić ? ? (Chyba nie bardzo, nie wiem)

Lusterka są wkładane. Ja mam dwa Emeki i lusterka były w pudełku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem scanie z niskopodłogową naczepą i mam takie pytanie, czy na tą scanie (3 osiowa) wejdzie naczepa chłodnia ? Myślę, że tak, ale wole się spytać, na pewno ktoś ma taką scanie i taką naczepę, więc proszę o odpowiedź. Chce zmienić naczepę i myślę właśnie o chłodni, może trochę o plandece.

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=944816088

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Wszystkie naczepy Emek pasują pod siodła i podwozia ciągników EMEK , więc nie ma obaw , że jakaś naczepa nie będzie pasowała . Modele EMEK są tak skonstruowane , że ściągane są osie , kabiny , zabudowy podwoziowe jak również w niektórych przyczepach i naczepach . Ja sam czasami bawie się w przekładanie kabin , osi i podwozi . Jest duża możliwość kombinacji tymi modelami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.