Jump to content
Leszek.Sz.

OA-10A ''Warthog'' 1/72 Italeri+ kokpit Airesa

Recommended Posts

Całkiem przyzwoity zestaw, chciałem kupić Academy ale sprzedawca polecił ten(44zł) i się nie zawiodłem, linie wgłębne, ładne oszklenie, mozna zrobić z otwartymi hamulcami aero. Aż chce się robić, a jak będzie wyglądało to podczas składania powiem jak wyląduje w galerii( kiedyś w bliżej nieokreslonej przyszłosci).

Pozdrawiam

P7090004.jpg

P7090005.jpg

P7090006.jpg

P7090007.jpg

Edited by Guest

Model Academy ma fajniejsze kalki

Ale ciakawe jak z ich jakością.

Wygląda mi to na fajny Italerowski produkt, ostatnio za mną chodzi taki A-10 ale nie prędko go kupie.

Ja z kalkami Academy zawsze miałem jakieś katastrofy, ponoć te z ostatnich wydań są dobre ale wolałem nie sprawdzać.

Jakby ktoś miał fotkę żywicznego kokpitu do A-10 z Airesa to poproszę wrzucić do tego wątku. Na stronie Airesa nie ma zdjęcia a 35 zł + przesyłka( martola) to w ciemno raczej nie kupię.

Piotrek.S.-dzięki, małe zdjęcia ale można się zorientować czego się spodziewać.

Nexus-jasne że wiedziałem że tu zajrzysz.

Jak wrócę z wakacji to dalej będę ciągnął temat Su-22 i w ramach przerw będzie A-10. Na razie mam dwie opcje

-z zamkniętą kabiną , wtedy kokpit z pudełka +żywiczny AcesII(bo mam) + własne wynalazki z resztek blaszeki i innego śmiecia

- z otwartą kabiną , i tu już zainwestuje w żywiczny kokpit bo wszystko będzie widać.

Co do malowania to jest dość proste szary + jasnoszary i da się ładnie z ręki pomalować.

Pozdrawiam

Model identyczny jak moje A-10 Thunderbolt II od Revella !!! Tylko teraz kto kogo przepakował ???

Mam identyczny zestaw, bardzo fajny model. Kiedyś już go budowałem, i wszystko ładnie pasuje.

Model identyczny jak moje A-10 Thunderbolt II od Revella !!! Tylko teraz kto kogo przepakował ???

Jeżeli przepak, to patrząc na powyższe zdjęcia sądzę że Revell zapakował produkt Italeri. Ale moge się mylić.

Mam taki sam z Airesem i blachami Jedyne samoloty jakie mi się podobają to F-16 i A-10

No dobra odwaliło mi, zamówiłem kokpit Airesa. Jak go dostanę to zamieszczę szczegółowe zdjęcia w tym wątku. Ostatnio kupiłem dysze do MiG-29 z Airesa (58zł ) i za taka kasę spodzewałem się czegoś bardziej zdetalizowanego.

Pozdro

Fotki kokpitu Airesa (35zł) praktycznie zerowym nakładem pracy mamy kompletny kokpit.

P8050003.jpg

P8050004.jpg

P8050005.jpg

P8050006.jpg

P8050007.jpg

P8050008.jpg