Skocz do zawartości

Vw Golf I


Arnold95

Rekomendowane odpowiedzi

Popierdółka z Fabbri skończona, nie wkładałem w niego zbyt wiele serca, no ale zrobiłem i mi się podoba

 

Zmiany:

Nowy, niebieski lakier

Usunięcie przednich i tylnych wycieraczek

Usunięcie ''trójkątów''

Emblemat ''ArnoldoVwóz''

Polska tablica rejestracyjna

Amerykańska tablica na przód

Felgi Borbet

Naciąg

Gleba

Dymione lampy przednie

 

 

Foty:

2lvoo6f5rgrwvgloxs7.jpg

qcqq3vtrbs50v2z2wlc_thumb.jpg

0h4a429mbpirco9oed54_thumb.jpg

cgqoi83jr5kujpi3igg_thumb.jpg

46s0z04w4p10qfles_thumb.jpg

fbayux7qjtwyym8mby3_thumb.jpg

r7lhtfg75qxp8l55cm6_thumb.jpg

70j982ib09gagp4wl3ux_thumb.jpg

qoel5ynfw6c7zjnv3qu_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zrobił sobie ładnego resoraka Szkoda, bo chciałbym pogratulować modelu, ale tutaj widzę tylko metalową zabawkę... :(

 

Pozdrawiam

 

Mors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO co usuwałeś wycieraczki, trójkąty w drzwiach... ? VW wie po co zrobił te elementy, to po co to wyrwałeś ? Krzywo pomalowane obrysówki,

już pomijam jakość felg i to że to metal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zrozumiał bym jak byś był początkujący i uczył się na modelach metalowych, ale nie...

Robisz modele na ilość?! Skoro nie wkładasz serca w model to po co go robisz?!

Już kolejny raz ludzie piszą ci, że to jest forum MODELARSTWA PLASTIKOWEGO, a ty dalej pokazujesz metale - czego się spodziewasz - bo na pewno nie komentarzy odnośnie wykonanej pracy...

Jak dla mnie to tylko "przypudrowana" zabawka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak wzorem forum wettringer-a zrobić osobne subforum na przeróbki, modyfikacje itp modeli metalowych? Bo tak to mieszają się modele plastikowe z metalowymi a moim zdaniem nie powinno tak być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę plastiku w tym modelu jest... zderzaki... wnętrze...

Ale skoro kol. Arnold pokazuje swój model to pewnie spodziewa się komentarzy co do wykonania - więc:

1. za takie tablice - auto stoi na policyjnym parkingu do wyjaśnienia

2. w tym czasie jak stało na parkingu ktoś zakosił tylne zawieszenie bo buda leży na kołach

3. lakiernika powiesiłbym za j... za wymieszanie lakieru z piaskiem i zamalowanie obrysówek (najlepiej widać na ostatnie fotce)

4. pomalowanie zardzewiałych felg srebrzanką do kaloryferów to nie najlepszy pomysł - najpierw trzeba było je oczyścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wkładałem w niego zbyt wiele serca

... to widać, nawet uszczelek w oknach nie pomalowałeś

 

Trochę plastiku w tym modelu jest... zderzaki... wnętrze...

tyz prawda

 

Koledzy nie ma co się czepiać o elementy metalowe, w Galerii i w relacjach są modele wogóle bez plastiku i jakoś nikomu do tej pory to nie przeszkadzało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie ma co się czepiać o elementy metalowe, w Galerii i w relacjach są modele wogóle bez plastiku i jakoś nikomu do tej pory to nie przeszkadzało

 

Dokladnie, jestem tego samego zdania. Model to model. Sam mam na magazynie kilka metalowych modeli, tyle ze na zasadzie kitu plastikowego, do sklejenia i malowania (Seat Cordoba WRC). Jedyne, do czego mozna miec "ale" to to, ze taki metalowy model moglby byc od podstaw zrobiony we wlasnym zakresie. Wymalowac wszystko, podorabiac brakujace detale, poprzerabiac sam model. I nie bedzie sie on roznil od tych z plastiku. Bo kazdy bedzie budowany od zera. Wazne, zeby wlozyc w niego troszke serca...

 

p.s.

Czasami, gdy chcesz miec cos w kolekcji, a plastiku nie kupisz, to mozna skorzystac z dobrodziejstw metalu i taki eksponat zorganizowac sobie. Tylko warto nad nim popracowac.

 

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.