Skocz do zawartości

Toyota Supra Veilside Combat ver.I


Krzychu126

Rekomendowane odpowiedzi

Długo nie pokazywałem modelu z różnych powodów ale przyszedł czas na fotki gotowej Supry.

100_1528.jpg

100_1531.jpg

100_1529.jpg

100_1530.jpg

100_1532.jpg

100_1533.jpg

100_1535.jpg

100_1536.jpg

100_1538.jpg

100_1537.jpg

100_1542.jpg

100_1539.jpg

100_1540.jpg

100_1541.jpg

DSC00467-2.jpg

DSC00466-1.jpg

100_0483.jpg

100_0480.jpg

 

Jestem świadomy tego że model nie jest idealny i ma kilka niedosiągnięć ale efekt końcowy jest dość... zadowalający.

Bijcie do woli...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj od razu bijcie

 

Sam model bardzo mi się podoba. Jedyne co mi się rzuciło na oczy to odcisk palca na jednym z przednich reflektorów. Malowanie też wyszło ładnie. Ogólnie model wygląda jak dla mnie przyzwoicie

 

Mam pytano. Czy te butle z podtlenkiem azotu są w zestawie czy dałeś je od innego modelu???

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki.

Więc na 80% mam już dawcę organów do nowego projektu

 

A co do twojej Supry to wygląda świetnie

Silnik ładnie się prezentuje no i ten "badlook" wyszedł fajnie

 

Czekam na następny Twój projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda przyzwoicie. Jednakże zwraca uwagę niedopasowanie elementów. Czy to wina wyprasek czy Twoja? Mogłeś zapuścić na czarno linie podziału. A swoją drogą są one strasznie wielkie i grubaśne ale to ewidentnie złej jakości wypraski. Pokusiłbym się o zrobienie ich od nowa.

Czy mi się wydaje czy nie ma tu bezbarwnego na bazie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się stało że temat mi umknął....

Z daleka bryczka wygląda naprawdę ładnie. Z bliska niestety wychodzi parę niedoróbek

Przedni zderzak - widać nie zaszpachlowane ubytki w plastiku, ten "badlook" to ci nie wyszedł - tzn nie wygląda on dobrze przez to, że jest namalowany - mogłeś przedłużyć maskę, albo dać nakładki na światła z polistyrenu - wyglądało by lepiej.

Jak zauważył Trojan na kaście chyba ( chyba na pewno ) nie ma bezbarwnego...

O uszczelki się nie czepiam - sam mam z tym problemy

Ogólnie model niezły - i tak dużo ci się udało wyciągnąć z tego gniota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niema cleara bo jak testowałem go na progu to się pożarły lakiery i wyszła szara kaszka, co do zderzaka to nie zauważyłem że są tam ubytki ale od góry zaszpachlowałem, uszczelki - supra prawie nauczyła się latać..., zderzak jest niedopasowany ale jakbyście widzieli jak wyglądało to pierwotnie to byście się przeżegnali lewą ręką, udało mi się to trochę poprawić.

Przyznam że trzeba się z tym modelem nagimnastykować ale wydaje mi się że poradziłem sobie przyzwoicie.

Dzięki za opinie, być może niedłógo kolejne galerie!

Pozdrowienia z miasta na soli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie modelik się elegancko prezentuje, lecz jest kilka rzeczy, które rażą, np. prawy przedni klosz odstający od zderzaka, brak uszczelek przednich lamp i paluchy na karoserii Ja bym jeszcze zmienił w nim koła na nisko profilowane i obniżył zawieszenie. W silniczku przydałaby się turbinka dla poprawienia mocy tego cuda Ciekawie się prezentuje z tymi zielonkawymi refleksami ;)

 

Również pozdrawiam z miasta na soli, już myślałem że tylko ja coś grzebie w cywilu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to silniczek ma dwie turbinki znajdujące się pod kolektorem ssącym (na lewo od pokrywy zaworów połączony ze stożkiem) Te zielone refleksy to po prostu kolor ścian pokoju ale fajnie to wygląda. Co do paluchów to pucowałem ile sił a nie chciały do końca zejść. Taki ładny model na półeczkę...

Dzięki jeszcze raz!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.